07 Oct

Зберегти тепло в будинку – обов’язок кожного!

Враховуючи, що ціни на газ ростуть стрімко вгору, і кожен новий опалювальний сезон починається з різкого стрибка цін на паливо, варто кожному споживачеві задуматися про модернізацію своїх опалювальних котлів та установці економічних енергетичних систем. Яскравим прикладом може бути система альтернативного опалення, яка дозволить забути про багато проблем і насолоджуватися затишком і комфортом у вашому домі.


Тепло – основа комфорту і відмінного настрою


  Наша компанія працює саме з цим питанням. У нас всі співробітники є професіоналами своєї справи. Всі роботи ми може виконати, починаючи від створення проекту, до повного введення системи в роботу. Вибравши саме роботи «під ключ», ви не тільки позбавитеся від проблем пошуку комплектуючих, устаткування, складання проекту, його погодження, але й зможете заощадити свої час і гроші. Ми гарантуємо, що всі настановчі, проектні і пускові роботи будуть виконані строго у встановлений термін, згідно складеним кошторисом і планом робіт.
 Проектувальники, які мають шикарні практичні навички, працюють з кожним клієнтом індивідуально. Ми пропонує широкий модельний ряд альтернативних систем опалення, які можна побачити наочно. При складанні проекту і виборі обладнання, пріоритетними стають побажання клієнта, а наші фахівці можуть запропонувати варіанти удосконалення, або привести вагомі аргументи, які змусять замовника змінити свою думку.
  Наша компанія працює тільки з відомими європейськими постачальниками продукції високої якості, тому бере на себе гарантійні зобов’язання на обслуговування встановлених систем і устаткування протягом перших двох років.
 Як відбувається робота компанії з клієнтом
    1. Коли клієнт оформив через наш сайт замовлення на виконання аудиту по встановленню обладнання, наш фахівець виїжджає на об’єкт, проводить всі виміри, вислуховує побажання клієнта. Обов’язково наші фахівці пропонують свої варіанти покращення енергетичної ефективності систем опалення.
    2. Наступним етапом стане розрахунок, у якому клієнтові буде детально розписана вартість усього обладнання, комплектуючих і самих робіт.
    3. Якщо клієнт погоджується з планом робіт, то висилається команда професіоналів, яка виконує весь комплекс монтажних робіт.
Економити в сучасних умовах не тільки реально, а й необхідно. Адже тільки ви повинні вирішувати, скільки зможете заплатити за отриманий комфорт, і якого рівня він у вас буде.

Ми зробимо Ваш будинок теплим та приносить радість!

Share this

Leave a reply