Технології які Заощаджують
Ми допоможемо у підборі найкращого рішення “під ключ”
Сонце – вічне, невичерпне джерело енергії, що має неоціненний потенціал, тому сонячну енергію вигідно використовувати по всій території України.
Довговічна і надійна робота обладнання, якісні компоненти і перевірена технологія. Надійна система монтажу.
Завдяки використанню енергії сонця, ви значно знизите витрати на електроенергію, або ж повністю відмовитесь від неї.
Система працює тихо ти безшумно.
Сучасні конструкції не такі дорогі як їх попередники, тому дозволити собі інвестувати в них може набагато більше людей ніж раніше, тим більше вже протягом 5-10 років вони повністю окупаються.
Повне забезпечення процесу за оптимальною схемою: від консультації за телефоном до здачі об’єкта точно у зазначений термін. Ви економите час і кошти.
Великий вибір інженерних систем. Ви не чекаєте замовлення, доставка здійснюється в найкоротший термін
Профільні фахівці з багатим досвідом гарантують результат виконуваних робіт. Вам не потрібно турбуватися про те, що «щось піде не так»
Гарантійне обслуговування. Цілодобова технічна підтримка службою 24/7.
Співпраця з провідними брендами дозволяє підтримувати високий рівень довіри до продукції. Ви користуєтеся перевіреним обладнанням
Ми ретельно вивчаємо кожен новий проект відповідно до побажань клієнта. Ви отримуєте найкраще рішення.
Включає розрахунок потреб в електроенергії, кількість обладнання та інших технічних даних. Визначення вартості обладнання, матеріалів та виконаних робіт. Надаємо 1-3 варінти
1-2 дні
Доставляємо обладнання та матеріали, встановлюємо сонячні батареї та здаємо об’єкт в термін з усією документацією.
3-7 днів
Обслуговування систем та надання технічної підтримки.
Закупка та монтаж сонячної системи на криші або на фасаді
Подання заяви і схеми підключення до Обленерго
Погодження з енергопостачальником (Обленерго) схеми підключення
Надання рахунку від Обленерго на оплату послуг по облаштуванню вузла
Встановлення і введення в експлуатацію вузла протягом 5 днів після оплати послуг
Підписання договору з Обленерго про купівлю продаж електроенергії
Виробництво монокристалічних фотоелементів відбувається із застосуванням методу Чхоральского. Для того щоб отримати кремнієвий монокристал, в розплав кремнію з бором занурюють затравочний кристал і поступово піднімають на кілька метрів над поверхнею розчину, при цьому разом з затравочным кристалом витягується кристалізуючий розчин. З отриманої монокристалічної заготовки зрізають кромки для того, щоб отримати квадратні елементи, потім розрізають його на елементи товщиною приблизно 0,3 мм. Після цього елементи легують кремнієм, фосфором для додавання n-провідності та створення p-n переходу, полірують, наносять антивідбивне покриття і доріжки які провадять через себе струм і ми отримуємо готовий до використання монокристалічний фотоелемент.
Характеристики:
Більше інформації ви знайдете на нашому блозі /blog/
Полікристалічні фотоелементи виробляються з допомогою рівномірного спрямованого охолодження ємності з розплавом кремнію і бору. При цьому в ємності формуються односпрямовані гомогенні кристали розміром від декількох міліметрів до декількох сантиметрів. Отриманий блок полікристалів обробляється так само, як і монокристаллическая заготовка.
Характеристики:
Активним напівпровідниковим матеріалом в CIS фотоелементах є діселенід індія і міді. CIS компаунд часто легується галієм і (або) сірою. При виробництві елемента скло покривається шаром молібдену проводять електричний струм, для фотоелемента цей шар буде катодом. Шар CIS компаунда у фотоелементі має p-провідністю і наноситься на шар молібдену. Оксид цинку з домішками алюмінію ZnO:Al використовується в якості прозорого проводить електрику анода. Цей шар має n-тип провідності і в ньому розпорошений допоміжний шар оксиду цинку i-ZnO. Проміжний шар сульфіду кадмію у CdS використовується для зменшення втрат, пов’язаних з невідповідністю кристалічних решіток CIS та ZnO шарів.
Характеристики:
Аморфний кремній у фотоелементах не утворює однорідну структуру, але утворюють безладну мережу. Як результат, через відкриті кордони кристалів відбувається поглинання водню. Цей гідрогенизирований аморфний кремній a-Si:H створюється в реакторі плазми з газової фази гідриду кремнію SiH4. Легування кремнію проводиться змішуванням газів, що містять легуючий елемент – гідрид бору B2H6 для p-провідності і гідрид фосфору PH3 для n-провідності. У зв’язку з невеликою відстанню проникнення легуючих добавок в аморфний кремній, термін життя носіїв заряду не дуже довгий, тому на шар кремнію наносяться додаткові шари з n – і p-провідностями. В якості переднього контакту використовується прозорий TCO провідник з оксидом олова Sn2, оксидом індію та олова ITO або оксидом цинку ZnO. В якості заднього контакту використовується металева струмопровідна пластина.
Характеристики:
Фотоелементи з використання телуриду кадмію CdTe виробляються на підкладці з прозорим TCO провідником, який виготовляється з оксиду індію та олова ITO і використовується як передній контакт. Ця підкладка покривається шаром селеніду кадмію у CdS з n-типом провідності. Після цього наноситься абсорбуючий шар телуриду кадмію CdTe з p-типом провідності. Після цього модуль закривається металевою струмопровідної пластиною. CdTe_img
Характеристики:
Теоретично ККД монокристалічного фотоелемента вище ніж у полікристалічного, але загальний ККД фотомодуля відрізняється від ККД фотоелемента і на нього впливає якість зборки. Тому у одного виробника ефективність полікристалічних фотомодулів не сильно відрізняється від ефективності монокристалічних.
Великих відмінностей у виробленні плівкових і кристалічних елементів при похмурій погоді немає, але робочі напруги тонкоплівкових фотомодулів вище навіть при похмурій погоді, напруга на тонкоплівкових фотомодулях буде вище мінімальної робочої напруги системи. Це означає, що в той час, коли система з кристалічними фотомодулями відключиться через нестачу напруги – система на тонкоплівкових фотомодулях продовжить працювати.
На жаль, приплив сонячної енергії на фотомодулі не постійний у часі, та для забезпечення гарантованого електропостачання усіх споживачів необхідно встановити фотомодулі з запасом для забезпечення необхідного зимового вироблення і додати до системи акумулятори. Вартість такої станції для середнього домогосподарства складе досить значну сумму, і за умови відключення від електромережі станція має шанси не окупиться. Компанія Твоє Тепло пропонує повністю автономні станції для електроживлення об’єктів до яких немає можливості провести електрику, резервні станції для аварійного електроживлення і мережеві станції для економії електроенергії і продаж її в мережу за “зеленим” тарифом.
Фотомодуль – спеціальний напівпровідниковий пристрій, що виконує перетворення енергії сонячного випромінювання в електричну енергію.
Основними компонентами сонячних електростанцій є фотомодулі, що виробляють постійний струм та інвертори, що перетворюють постійний струм в змінний. Для автономних і резервних станцій необхідні акумуляторні батареї для накопичення електричної енергії та контролери заряду які відповідно керують самим процесом заряду АКБ.
Теоретично, потужність фотомодуля це видача напруги в точці максимальної потужності на струм у точці максимальної потужності. На практиці це миттєве значення, яке можна отримати з фотомодуля при ідеальних умовах.
Приблизне річне вироблення 1Вт кристалічного фотомодуля складе 1кВт*год, 1Вт тонкоплівкового фотомодуля – 1,3 кВт*год. Більш точні дані і деталізацію за певний період часу можна отримати використовуючи спеціалізоване програмне забезпечення.