Замовте дзвінок
та отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Почніть
Економити
Сьогодні!

Розумне використання
Енергії Сонця
для ВАШОГО
Будинку, Офісу, Складу, ОСББ, Готелю та ін.

Сонячні Батареї

Технології які Заощаджують

Ми допоможемо у підборі найкращого рішення “під ключ”

Сонце – вічне, невичерпне джерело енергії, що має неоціненний потенціал, тому сонячну енергію вигідно використовувати по всій території України.

Довговічна і надійна робота обладнання, якісні компоненти і перевірена технологія. Надійна система монтажу.

Solar pannel in Lviv

Завдяки використанню енергії сонця, ви значно знизите витрати на електроенергію, або ж повністю відмовитесь від неї.

Система працює тихо ти безшумно.

Сучасні конструкції не такі дорогі як їх попередники, тому дозволити собі інвестувати в них може набагато більше людей ніж раніше, тим більше вже протягом 5-10 років вони повністю окупаються.

Забезпечуємо професійний монтаж сонячних батарей

 

Робота під ключ

Повне забезпечення процесу за оптимальною схемою: від консультації за телефоном до здачі об’єкта точно у зазначений термін. Ви економите час і кошти.

Широкий асортимент

Великий вибір інженерних систем. Ви не чекаєте замовлення, доставка здійснюється в найкоротший термін

Професійна команда

Профільні фахівці з багатим досвідом гарантують результат виконуваних робіт. Вам не потрібно турбуватися про те, що «щось піде не так»

Гарантія

Гарантійне обслуговування. Цілодобова технічна підтримка службою 24/7.

Європейська якість

Співпраця з провідними брендами дозволяє підтримувати високий рівень довіри до продукції. Ви користуєтеся перевіреним обладнанням

Індивідуальний підхід

Ми ретельно вивчаємо кожен новий проект відповідно до побажань клієнта. Ви отримуєте найкраще рішення.

Як відбувається монтаж сонячних батарей

Аудит та Розрахунок

Включає розрахунок потреб в електроенергії, кількість обладнання та інших технічних даних. Визначення вартості обладнання, матеріалів та виконаних робіт. Надаємо 1-3 варінти
1-2 дні

Монтаж

Доставляємо обладнання та матеріали, встановлюємо сонячні батареї та здаємо об’єкт в термін з усією документацією.
3-7 днів

Обслуговування

Обслуговування систем та надання технічної підтримки.

infty

Порядок оформлення "зеленого тарифу" для фізичних лиць

Закупка та монтаж сонячної системи на криші або на фасаді

Подання заяви і схеми підключення до Обленерго

Погодження з енергопостачальником (Обленерго) схеми підключення

Надання рахунку від Обленерго на оплату послуг по облаштуванню вузла

Встановлення і введення в експлуатацію вузла протягом 5 днів після оплати послуг

Підписання договору з Обленерго про купівлю продаж електроенергії

Типи сонячних панелей

monockistalichnuy fotoelement

Виробництво монокристалічних фотоелементів відбувається із застосуванням методу Чхоральского. Для того щоб отримати кремнієвий монокристал, в розплав кремнію з бором занурюють затравочний кристал і поступово піднімають на кілька метрів над поверхнею розчину, при цьому разом з затравочным кристалом витягується кристалізуючий  розчин. З отриманої монокристалічної заготовки зрізають кромки для того, щоб отримати квадратні елементи,  потім розрізають його на елементи товщиною приблизно 0,3 мм. Після цього елементи легують кремнієм, фосфором для додавання n-провідності та створення p-n переходу, полірують, наносять антивідбивне покриття і  доріжки які провадять через себе струм і ми отримуємо готовий до використання монокристалічний фотоелемент.

Характеристики:

 • ККД від 15 до 18 відсотків;
 • Форма прямокутна або квадратна з округленими або зрізаними кутами;
 • Товщина 0,2 – 0,3 мм;
 • Колір від темно-синього до чорного з антивідбиваючим покриттям або сірий без покриття;
 • Зовнішній вигляд – однорідний.

Більше інформації ви знайдете на нашому блозі /blog/

polickristalychnuy photoelement

Полікристалічні фотоелементи виробляються з допомогою рівномірного спрямованого охолодження ємності з розплавом кремнію і бору. При цьому в ємності формуються односпрямовані гомогенні кристали розміром від декількох міліметрів до декількох сантиметрів. Отриманий блок полікристалів обробляється так само, як і монокристаллическая заготовка.

Характеристики:

 • ККД від 13 до 16 відсотків;
 • Форма квадратна;
 • Товщина 0,24 – 0,3 мм;
 • Колір синій з антивідбиваючим покриттям, сріблясто-сірий без покриття;
 • Зовнішній вигляд – блок кристалів різного спрямування, деякі кристали чітко видно на зрізі.
cis photoelement

Активним напівпровідниковим матеріалом в CIS фотоелементах є діселенід індія і міді. CIS компаунд часто легується галієм і (або) сірою. При виробництві елемента скло покривається шаром молібдену проводять електричний струм, для фотоелемента цей шар буде катодом. Шар CIS компаунда у фотоелементі має p-провідністю і наноситься на шар молібдену. Оксид цинку з домішками алюмінію ZnO:Al використовується в якості прозорого проводить електрику анода. Цей шар має n-тип провідності і в ньому розпорошений допоміжний шар оксиду цинку i-ZnO. Проміжний шар сульфіду кадмію у CdS використовується для зменшення втрат, пов’язаних з невідповідністю кристалічних решіток CIS та ZnO шарів.

Характеристики:

 • ККД від 9 до 11 відсотків;
 • Форма елементу відповідає формі модуля;
 • Товщина модуля в незакаленном склі від 2 до 4мм;
 • Колір від темно-сірого до чорного;
 • Зовнішній вигляд – однорідний.
photopaneli z amorfnum kremniem

Аморфний кремній у фотоелементах не утворює однорідну структуру, але утворюють безладну мережу. Як результат, через відкриті кордони кристалів відбувається поглинання водню. Цей гідрогенизирований аморфний кремній a-Si:H створюється в реакторі плазми з газової фази гідриду кремнію SiH4. Легування кремнію проводиться змішуванням газів, що містять легуючий елемент – гідрид бору B2H6 для p-провідності і гідрид фосфору PH3 для n-провідності. У зв’язку з невеликою відстанню проникнення легуючих добавок в аморфний кремній, термін життя носіїв заряду не дуже довгий, тому на шар кремнію наносяться додаткові шари з n – і p-провідностями. В якості переднього контакту використовується прозорий TCO провідник з оксидом олова Sn2, оксидом індію та олова ITO або оксидом цинку ZnO. В якості заднього контакту використовується металева струмопровідна пластина.

Характеристики:

 • ККД від 5 до 7 відсотків;
 • Форма відповідає формі модуля, максимальний розмір 2х3м;
 • Товщина елемента в незакаленном склі від 1 до 3мм;
 • Колір від коричневого до синього або фіолетового;
 • Зовнішній вигляд – однорідний.
photoelement z CdTe

Фотоелементи з використання телуриду кадмію CdTe виробляються на підкладці з прозорим TCO провідником, який виготовляється з оксиду індію та олова ITO і використовується як передній контакт. Ця підкладка покривається шаром селеніду кадмію у CdS з n-типом провідності. Після цього наноситься абсорбуючий шар телуриду кадмію CdTe з p-типом провідності. Після цього модуль закривається металевою струмопровідної пластиною. CdTe_img

Характеристики:

 • ККД 8,5%; Форма елементу відповідає формі модуля;
 • Товщина модуля в незакаленном склі – 3мм;
 • Колір від дзеркального темно-зеленого до чорного;
 • Зовнішній вигляд – однорідний.

Працюємо лише з перевіреними виробниками

 • logo-3
 • dshhpshh-4
 • logo-5
 • logo-8
 • logo-2

Найпоширеніші питання наших клієнтів.

Що краще полікристалл або монокристал?

Теоретично ККД монокристалічного фотоелемента вище ніж у полікристалічного, але загальний ККД фотомодуля відрізняється від ККД фотоелемента і на нього впливає якість зборки. Тому у одного виробника ефективність полікристалічних фотомодулів не сильно відрізняється від ефективності монокристалічних.

Фотоелементи з тонкої плівки краще працюють в похмуру погоду, це правда ?

Великих відмінностей у виробленні плівкових і кристалічних елементів при похмурій погоді немає, але робочі напруги тонкоплівкових фотомодулів вище  навіть при похмурій погоді, напруга на тонкоплівкових фотомодулях буде вище мінімальної робочої напруги системи. Це означає, що в той час, коли система з кристалічними фотомодулями відключиться через нестачу напруги – система на тонкоплівкових фотомодулях продовжить працювати.

Чи можу я повністю забезпечити свій будинок електроенергією від сонячних панелей?

На жаль, приплив сонячної енергії на фотомодулі не постійний у часі, та для забезпечення гарантованого електропостачання усіх споживачів необхідно встановити фотомодулі з запасом для забезпечення необхідного зимового вироблення і додати до системи акумулятори. Вартість такої станції для середнього домогосподарства складе досить значну сумму, і за умови відключення від електромережі станція має шанси не окупиться. Компанія Твоє Тепло пропонує повністю автономні станції для електроживлення об’єктів до яких немає можливості провести електрику, резервні станції для аварійного електроживлення і мережеві станції для економії електроенергії і продаж її в мережу за “зеленим” тарифом.

Що таке фотомодуль?

Фотомодуль – спеціальний напівпровідниковий пристрій, що виконує перетворення енергії сонячного випромінювання в електричну енергію.

З чого складаються сонячні електростанції?

Основними компонентами сонячних електростанцій є фотомодулі, що виробляють постійний струм та інвертори, що перетворюють постійний струм в змінний. Для автономних і резервних станцій необхідні акумуляторні батареї для накопичення електричної енергії та контролери заряду які  відповідно керують самим процесом заряду АКБ.

Потужність фотомодуля - це кількість вироблення кВт у годину?

Теоретично, потужність фотомодуля це видача напруги в точці максимальної потужності на струм у точці максимальної потужності. На практиці це миттєве значення, яке можна отримати з фотомодуля при ідеальних умовах.

Скільки виробляє фотомодуль?

Приблизне річне вироблення  1Вт кристалічного фотомодуля складе 1кВт*год, 1Вт тонкоплівкового фотомодуля – 1,3 кВт*год. Більш точні дані і деталізацію за певний період часу можна отримати використовуючи спеціалізоване програмне забезпечення.