07 Apr

Чому ми не користуємось дешевим обладнанням

Чому ми не користуємось дешевим обладнанням

Мінуси дешевих систем опалення

  • Повільне прогрівання приміщень.

Щоб здешевити систему опалення переважно її розраховують високотемпературною, що економить на площі радіаторів але зменшує термін служби котла і створює нерівномірність нагріву приміщення. Поблизу радіатора створюється висока температура, в протележному кінці кімнати повітря залишається холодним.

  • Вірогідність протікання труб через корозію.

Труби починають ‘‘текти’’ з різних причин: неякісний монтаж (людський фактор), короткий термін зношуваності, низькаякість труб, погана ізоляція, зовнішній фактор (механічне пошкодження).

  • Висока інертність системи.

Регулювання системи опаленя лише за допомогою виставляння температури на свмому котлі тягне за собю інертність системи. Коли ви відчуєте холод потрібно іти і в ручну проводити корегування температури, якщо ж надворі сонячна погода а у вас південна сторона потрібно іти і зкручувати температуру на мінімум.

  • Низька економія тепла.

Якщо викинути з кошторису на опалення будь яке регулювання це звичайно здешевить його, проте про економію на опаленні можна забути. Встановивши термрегулятори ви защадете близько 20% під час опалювального сезону.

  • Відносно короткий термін придатності.

Якість стиків труб, температурний режим котла, радіатори без антикорозійного покриття суттяво скорочують термін роботи системи.

Бренд якому довіряємо.

Сьогодні на ринку опалення існує безліч брендів з хорошою репутацією.
Дорогі бренди такі як VAILLANT, DANFOSS, HITACHI запевняють нас в своїй надійності, довговічності і економії енергії. Та чи правда це, чи можливо вартує зекономити на обладнанні і надати перевагу більш дешевому виробнику?
Справді ринок вщент забитий дешевою арматурою, ‘‘майстрами’’ які під чесне слово обіцяють вам змонтувати і предбати обладнання. Поставте перед собою питання якості змонтованого обладнання і довговічність системи, чи прорахунки на коліні і рахунок в кінці роботи на додаткові деталі такий самий по вартості як початкове обладнання.

Наші партнери по співпраці

Обладнання Vaillant пропонує нам Німецьку якість, конденсаційні котли, сонячні колектори, теплові насоси. Компанія заснована ще в 19 столітті,  відрізняється надійністю, якістю і довговічністю служби своїх виробів. Компанія пропагує системи енергозбереження і захист навколишнього середовища.
Обладнання Danfoss пропонує нам систему смарт керування розумного будинку, якісну арматуру Законодавцями модами в системах опалення є фірма Danfoss. Наприклад таке обладнання як радіаторний терморегулятор є винаходом засновника компані Danfoss Матіаса Клаузена в далекому 1943 р. Компанія з того утримує першість в даній сфері, високий досвід роботи і високі стандарти якості, постійне оновлення і рух в ногу з сучасними технологіями якість і стабільність.

Ми, як компанія яка займається не тільки продажем а і монтажем обладнання несем відповідальність за зроблену нами роботу і даємо гарантію на неї. Більше про наші роботи ви можете дізнатись тут: https://goo.gl/qAELdm

Ми стараємось закладати тільки найкраще і найбільш якісне обладнання що набагато спрощує життя клієнту. Замовник не переживає про можливість протікання, поломки, зношення чи морального старіння обладнання, бо знає що воно довговічне і якісне.
Висновком з даної статті можна зробити що підбір обладнання можна здійснити на будь який смак і гаманець, але наша компанія Твоє Тепло рекомендує зупинити свій вибір саме тому обладнанні яке ми вам пропонуєм. Вибравши нас ви отримаєте професійний прорахунок, монтаж досвідчених майстрів, обладнання з гарантією.

Share this

Leave a reply