Монтаж Сучасних Систем Опалення

Надійні рішення "під ключ", які забезпечать Вас Комфортом.

Залишіть заявку, та отримайте попередній розрахунок!

Безпечне Якісне та Надійне Опалення

Ефективні рішення

Ми орієнтовані на створення максимально ефективних рішень для наших клієнтів. Ось чому наша робота по проекту починається з оцінки об’єкта і підготовки техніко-економічного обґрунтування.

Наші фахівці зорієнтують в широкому асортименті українських і закордонних котлів і комплектуючих, допоможуть підібрати максимально відповідне і економічно вигідне паливо виходячи з особливостей об’єкту. Також наші сертифіковані фахівці встановлять і протестують все обладнання на об’єкті.

Сервісне обслуговування

Часте запитання – як потім обслуговувати котельню, підтримувати її в робочому стані весь рік?

Перекладіть ці турботи на нас! Наша компанія надає повний спектр послуг з підтримки протягом року. Ми надаємо післягарантійне обслуговування на все обладнання, на повний термін його експлуатації.

Технічна підтримка

Ми дбаємо про наших клієнтів і їх час, тому наша техпідтримка до ваших послуг. Тут вас зможуть проконсультувати і дати пораду з абсолютно будь-якого виниклого питання, яке у Вас виникає.

Чому варто обрати нас для встановлення системи опалення?

 

Робота під ключ

Повне забезпечення процесу за оптимальною схемою: від консультації за телефоном до здачі об’єкта точно у зазначений термін. Ви економите час і кошти.

Широкий асортимент

Великий вибір твердопаливних котлів та інженерних систем. Доставка здійснюється в найкоротший термін

Професійна команда

Профільні фахівці з багатим досвідом гарантують результат виконуваних робіт. Вам не потрібно турбуватися про те, що «щось піде не так»

Гарантія

Гарантія 5 років. Технічна підтримка та обслуговування.

Європейська якість

Співпраця з провідними брендами дозволяє підтримувати високий рівень довіри до продукції. Ви користуєтеся перевіреним обладнанням

Індивідуальний підхід

Ми ретельно вивчаємо кожен новий проект відповідно до побажань клієнта. Ви отримуєте найкраще рішення.

Подивіться коротке відео про нас!

Як ми працюємо.

Аудит

Фахівець прїжджає до вас де проводить повний аудит об’єкту. Надає рекомендації, як вигідніше заощадити на опаленні

1-3 днів

Розрахунок

Включає розрахунок вартості обладнання, матеріалів та виконаних робіт. Надаємо 1-3 варінти. Можливе 3D моделювання.

3-7 днів

Монтаж

Доставляємо обладнання та матеріали, встановлюємо системи та здаємо об’єкт в термін з усією документацією.

3-15 днів

Обслуговування

Обслуговування систем та надання технічної підтримки.

infty

Тільки Надійні та Перевірені Бренди

logo opalennya (1)

Довірте свій комфорт професіоналам

Замовте дзвінок безкоштовно
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом та проконсультує


Корисна інформація

Правильний монтаж опалення

Система опалення є важливою частиною будинку, що забезпечує комфортне проживання всіх його мешканців.

Як правило, обладнання таких систем, як опалення, водопостачання, каналізація ведеться паралельно. Наприклад монтаж систем опалення полягає в прокладці труб, установці і підключенні радіаторів, укладанні теплої підлоги. Для того щоб, проводячи ці роботи, правильно встановити труби і для інших мереж, бажано монтувати дані системи одночасно. Тому компанія «Твоє тепло» радить довіряти всю цю роботу одній надійній бригаді. Специфіка нашої роботи змушує нас стикатися з наслідками непрофесійного монтажу. Непрофесійний монтаж в першу чергу ускладнює життя власнику об’єкта, тому йому доводиться переплачувати не тільки за демонтаж, а й за доопрацювання системи.

Будь-який вибраний вами варіант, готові розглянути наші фахівці. Ми надаємо повний перелік послуг, від вибору типу системи, до розробки докладного проекту, складання кошторису і монтажу всієї системи опалення приватного будинку. Наші інженери підкажуть, яка система опалення для вас найбільш прийнятна і доцільна. Важливий момент – зробити правильні розрахунки. Якщо потужність опалювальної системи буде недостатня, – будинок достатньо не прогріється і створити комфортні умови для проживання в ньому буде неможливо. Якщо ж потужність набагато вище необхідного, – ви просто витратите зайві гроші на покупку дорогого устаткування, а також на обслуговування та утримання всієї системи опалення приватного будинку.

Котел - серце системи

Серце системи – опалювальний котел

Від обраного типу котла безпосередньо залежить і тип опалювальної системи в самому будинку. Котли поділяються на:

 • газові;
 • електричні;
 • твердопаливні (вугілля, дрова, пелети, кокс тощо);
 • на рідкому паливі (диз. паливо або солярка);
 • комбіновані, здатні працювати на декількох видах палива.

Висновок

Кожен з представлених видів опалювальних котлів має свої переваги. Є і деякі обмеження в застосуванні того чи іншого виду палива в кожному конкретному випадку. Для того щоб не помилитися у виборі, зверніться до наших фахівців. Ми проведемо детальну консультацію для вас абсолютно безкоштовно. Адже наша мета – зробити так, щоб у кожного клієнта були створені зручні та комфортні умови для життя. А надійне автономне опалення приватного будинку – основа для цього!

Правильний порядок роботи

Для врахування всіх тонкощів в її облаштуванні та для правильнoго монтажу обладнання, з його подальшим сервісним обслуговуванням, можна скористатися послугою компанії: опалення будинку «під ключ». Дана послуга передбачає такий порядок роботи:

 • розробка проекту;
 • підбір обладнання;
 • монтаж системи опалення у Львові;
 • пуско-налагоджувальні роботи;
 • запуск і здача в експлуатацію;
 • гарантійне та сервісне обслуговування обладнання.

Для проведення робіт оформляється договір. Фахівці компанії готують документацію, виконують розрахунок системи опалення кількості радіаторів, підбирають обладнання декількох постачальників.
Якісний монтаж та швидкість його проведення безпосередньо залежать від результатів проектування і підбору обладнання. Проект – це гарантія того, що система опалення буде змонтована згідно ваших вимог і в повній відповідності з нормами і правилами.

Наша компанія успішно працює в цій сфері не перший рік. Ми виконуємо роботи з монтажу, ремонту та обслуговування систем опалення в приватних будинках, дачах, котеджах, гаражах та інших спорудах. Ми співпрацюємо лише з тими постачальниками обладнання, які зарекомендували себе як професіонали, це: Buderus, Vaillant, Baxi, Rehau, Danfoss, Purmo, Kermi, Wilo, Atmos та ін.