07 Apr 2017

Чому ми не користуємось дешевим обладнанням

Чому ми не користуємось дешевим обладнанням

Мінуси дешевих систем опалення

  • Повільне прогрівання приміщень.

Щоб здешевити систему опалення переважно її розраховують високотемпературною, що економить на площі радіаторів але зменшує термін служби котла і створює нерівномірність нагріву приміщення. Поблизу радіатора створюється висока температура, в протележному кінці кімнати повітря залишається холодним.

  • Вірогідність протікання труб через корозію.

Труби починають ‘‘текти’’ з різних причин: неякісний монтаж (людський фактор), короткий термін зношуваності, низькаякість труб, погана ізоляція, зовнішній фактор (механічне пошкодження).

  • Висока інертність системи.

Регулювання системи опаленя лише за допомогою виставляння температури на свмому котлі тягне за собю інертність системи. Коли ви відчуєте холод потрібно іти і в ручну проводити корегування температури, якщо ж надворі сонячна погода а у вас південна сторона потрібно іти і зкручувати температуру на мінімум.

  • Низька економія тепла.

Якщо викинути з кошторису на опалення будь яке регулювання це звичайно здешевить його, проте про економію на опаленні можна забути. Встановивши термрегулятори ви защадете близько 20% під час опалювального сезону.

  • Відносно короткий термін придатності.

Якість стиків труб, температурний режим котла, радіатори без антикорозійного покриття суттяво скорочують термін роботи системи.

Бренд якому довіряємо.

Сьогодні на ринку опалення існує безліч брендів з хорошою репутацією.
Дорогі бренди такі як VAILLANT, DANFOSS, HITACHI запевняють нас в своїй надійності, довговічності і економії енергії. Та чи правда це, чи можливо вартує зекономити на обладнанні і надати перевагу більш дешевому виробнику?
Справді ринок вщент забитий дешевою арматурою, ‘‘майстрами’’ які під чесне слово обіцяють вам змонтувати і предбати обладнання. Поставте перед собою питання якості змонтованого обладнання і довговічність системи, чи прорахунки на коліні і рахунок в кінці роботи на додаткові деталі такий самий по вартості як початкове обладнання.

Наші партнери по співпраці

Обладнання Vaillant пропонує нам Німецьку якість, конденсаційні котли, сонячні колектори, теплові насоси. Компанія заснована ще в 19 столітті,  відрізняється надійністю, якістю і довговічністю служби своїх виробів. Компанія пропагує системи енергозбереження і захист навколишнього середовища.
Обладнання Danfoss пропонує нам систему смарт керування розумного будинку, якісну арматуру Законодавцями модами в системах опалення є фірма Danfoss. Наприклад таке обладнання як радіаторний терморегулятор є винаходом засновника компані Danfoss Матіаса Клаузена в далекому 1943 р. Компанія з того утримує першість в даній сфері, високий досвід роботи і високі стандарти якості, постійне оновлення і рух в ногу з сучасними технологіями якість і стабільність.

Ми, як компанія яка займається не тільки продажем а і монтажем обладнання несем відповідальність за зроблену нами роботу і даємо гарантію на неї. Більше про наші роботи ви можете дізнатись тут: https://goo.gl/qAELdm

Ми стараємось закладати тільки найкраще і найбільш якісне обладнання що набагато спрощує життя клієнту. Замовник не переживає про можливість протікання, поломки, зношення чи морального старіння обладнання, бо знає що воно довговічне і якісне.
Висновком з даної статті можна зробити що підбір обладнання можна здійснити на будь який смак і гаманець, але наша компанія Твоє Тепло рекомендує зупинити свій вибір саме тому обладнанні яке ми вам пропонуєм. Вибравши нас ви отримаєте професійний прорахунок, монтаж досвідчених майстрів, обладнання з гарантією.

Share this
21 Mar 2017

Робота теплового насосу

Монтаж Теплових Насосів

Тепловий насос являє собою пристрій, що об’єднує в собі джерело гарячого водопостачання, котел та кондиціонер. Основною перевагою використання теплового насосу є можливість використовувати низькопотенційну енергію від навколишнього середовища. Близько 80% від видаваної потужності тепловий насос фактично “випомповує» з навколишнього середовища. Переглянути

Share this
03 Mar 2017

Тепловтрати – як правильно розрахувати ?

Тепловтрати – як правильно розрахувати  і для чого це потрібно.

Система  опалення забезпечує комфортне перебування людини в приміщенні  в холодний період року. Існують різноманітні способи виконання опалення: радіаторне опалення, водяна тепла підлога та теплі стіни, електричне та інфрачервоне опалення. Переглянути

Share this
28 Feb 2017

Як правильно підібрати сонячні колектори?

  Як підібрати сонячний колектор так щоб він працював а не просто висів на даху? Який вибрати щоб не помилитися? Як спроектувати так щоб не довелося переробляти?

Сонячний колектор вловлює сонячну радіацію і перетворює світлову енергію в теплову, яка застосовується для нагріву води. Плоский колектор повинен бути надійним, з терміном служби не менше 15 років. Переглянути

Share this
23 Feb 2017

Тепловий насос для квартири – вигідна інвестиція!

Тепловий насос для квартири це не міф – це реальність

Реклама будівництва багатоквартирних будинків в Україні поставлена на широку ногу. Правда, реальність виявляється далеко не тієї, яка в ній обіцяна. І після заселення людині доводиться усувати недоробки і прорахунки, оскільки практично всі забудовники економлять на всьому, що позначається на зручностях квартировласників. Ми розглянемо про тепловий насос для квартири, чи реально це? Переглянути

Share this
16 Jan 2017

Система водоочистки

Чи якісну воду ми споживаємо, чи якісну воду використовуємо в побутових потребах, чи відповідає вода відповідним санітарним нормам?

Мабуть кожен задає собі питання про якість та безпечність води яку ми споживаємо та використовуємо. Спробуємо детально розібрати що таке система водоочистки і для чого вона потрібна. Переглянути

Share this
15 Nov 2016
08 Nov 2016

Вентиляційні установки з унікальною системою рекуперації тепла – найкраща економія

Сучасні вентиляційні установки – Заощаджують! Зараз можна легко використовувати енергію повітря повторно.

Це не просто ефективне рішення, але і можливість значно заощадити на опаленні та на енергоносіях. За все це відповідає рекуператор.

Що ж таке «рекуперація тепла»? Багато так і не знають, що ж означає це поняття. Але саме нові та сучасні вентиляційні установки дозволяють виконувати дійсно важливу функцію. Вони безкоштовно зберігають величезну кількість тепла в будинку. Якщо раніше відбувався даремний викид відпрацьованого повітря в атмосферу, то невеликий рекуператор забере все тепло і направить його в потрібне русло, а саме на підігрів припливного свіжого повітря. Це робота основна функція роботи взимку. А ось в літній час конструкція охолоджує тепле повітря, яке заходить в приміщенні.

Переваги вентиляційних установок з рекуперацією тепла від бренду MYCOND

Переглянути

Share this
31 Oct 2016

Конденсаційний котел міфи і реальність.

Головну роль в системі опалення будинку відіграє газовий котел. Саме від його надійності і комплектації буде залежати чи комфортно буде у вашому будинку.

Конденсаційний котел – заощадження ваших коштів

Конденсаційний котел, за умов правильної експлуатації, забезпечуює енергозбереження до 30% в рік, а також мінімізує шкідливий вплив на навколишнє середовище і має найвищий ККД серед всіх газових котлів. Принцип роботи конденсаційних котлів був відомий давно, але почав користуватися популярністю відносно недавно. Основою поширення конденсаційних котлів став сплав стійкий до корозії (високоякісна нержавіюча сталь). Переглянути

Share this
16 Sep 2016

Варіанти опалення: від печей до теплої підлоги

Опалення та його види: від печей до теплої підлоги

Найбільш древня система опалення у Львові вважаються пічки і п’єци. Така система, не відіграє основну роль в опаленні будинку, через нерівномірний розподіл тепла. Найбільш популярними вважаються системи водяного опалення, основний принцип яких, циркуляція теплої води по трубах. Існують котли з різними теплоносіями на різних видах палива. Більш рідкісним, але не менш ефективним є повітряне опалення. Електричне опалення в будинках є порівняно новим видом обігріву, при цьому нагрів приміщення може здійснюватися без теплоносія, електрична енергія перетворюється в теплову.

 

1

 

Переглянути

Share this