23 Feb

Тепловий насос для квартири – вигідна інвестиція!

Тепловий насос для квартири це не міф – це реальність

Реклама будівництва багатоквартирних будинків в Україні поставлена на широку ногу. Правда, реальність виявляється далеко не тієї, яка в ній обіцяна. І після заселення людині доводиться усувати недоробки і прорахунки, оскільки практично всі забудовники економлять на всьому, що позначається на зручностях квартировласників. Ми розглянемо про тепловий насос для квартири, чи реально це?

У будинках може використовуватися і тимчасове підключення до інженерних мереж, оскільки терміни зведення трансформаторних підстанцій в комплексах відтягуються до останнього. Це призводить до необхідності платити за електроенергію за розцінками для юридичних осіб.

Особливо великі витрати в такому разі очікують людей, в квартирах яких застосовується електрообігрів замість газового. Припустимо, квартира має площу 60 кв. м і знаходиться в новобудові. Стіни утеплені відповідно до нормативів – з кв. метра 45 Вт.

Звідси випливає, що при необхідності підняття температури в квартирі до 20 градусів від вуличних -22 необхідно буде щогодини видавати 2,7 кВт теплової енергії. Якщо застосовується електроконвектор, то і витрати електроенергії дорівнюватимуть 2,7 кВт щогодини.

Які ж грошові витрати за опалювальний сезон?

Комфортність проживання людини гарантується, якщо опалення житла починається при 10 градусах. У Києві, таким чином, це буде 196 днів періоду опалення при середніх зовнішніх температурах 0,7 градуса. Для цього потрібна велика кількість тепла, яке обраховується за формулою:

Конвектор електрику витрачає в співвідношенні 1 до 1, а тому отриманий вище результат перетворюється в наступну суму:

Вартість електроенергії в 2,28 грн. за 1 кВт (не 1,29 або 1,64) взята тому, що більш низькі тарифи передбачені лише у випадках, коли на баланс енергопостачальників здані трансформаторні станції. При такому розкладі між споживачами і постачальниками укладаються прямі договори, що дають право на нормальні розцінки. До цього оплата проводиться ЖЕКу за тимчасове електричне постачання.

У чому вихід в такому випадку?

Від споживача будуть потрібні відповіді на кілька питанням, наприклад, чи потрібно літнє кондиціювання, надійне, сучасне обладнання та чи переслідується максимальна експлуатаційна економія?

При трьох позитивних відповідях споживач повинен звернутися до комбінації насоса теплового з фанкойлами і теплими підлогами. У Києві тепловий насос повітряного типу – це з кожного кіловата електроенергії 3,5 кіловата тепла, що набагато краще, ніж в разі використання електроконвектора.

Результат більш привабливий:

Конвектори електричний, крім цього, не працюють на кондиціювання – доведеться купувати ще і кондиціонер. При використанні теплонасоса досить фанкойла, щоб отримати можливість охолодження повітря.

Обмежень до трас ніяких немає, фасад не завішується різними зовнішніми блоками. Використання внутрішнього і зовнішнього блоків вистачає для комплексного виконання призначення, тобто для кондиціювання і опалення.

Гарячу воду споживач розраховував отримувати за допомогою бойлера електричного? Його цілком може замінити використання теплового насоса, який відрізняється економічним функціонуванням і екологічною безпекою.

Більше про теплові насоси ви можете переглянути на нашому каналі YouTube  https://www.youtube.com/watch?v=g8YSsOsqOI0&list=PLWMsadx9SQHU-OEnHYNyuKyxYB1oHdSHw

Share this

Leave a reply