Монтаж сонячних колекторів.

Заощаджуйте на гарячій воді та опаленні будинку за допомогою розумного використання енергії сонця.

Залишіть заявку, та отримайте попередній розрахунок!

Сонячні колектора – Технології які Заощаджують.

Комфорт

Комфорт

 • Резервний електричний нагрів
 • широкий діапазон ємностей для різних потреб в ГВП
 • Система завжди в стані готовності
 • Додатковий модуль електричного нагріву (прогріває весь об’єм водонагрівача)
 • можливість самостійної роботи або роботи з газовим або електричним котлом.
екологічність

Екологічність

Сонце – вічне, невичерпне джерело енергії, що має неоціненний потенціал, тому сонячну енергію вигідно використовувати по всій території України.

енергоефективність

Енергоефективність

 • нагрівання води з допомогою сонця – найефективніший спосіб перетворення сонячної енергії
 • низька витрата електроенергії
 • інтелектуальне електронне управління
 • Суттєва економія витрат, особливо в часи зростаючої ціни на газ та електроенергію
дизайн

Дизайн

 • Компактні розміри
 • Надійна модульна конструкція
 • Низький рівень шуму
 • Інтелектуальне управління
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з принципом управління «поверни і натисни»
icon-1

Надійність

 • Довговічна і надійна робота обладнання
 • Якісні компоненти і перевірена технологія
 • Вбудований магнієвий анод для захисту від корозії
 • Низькі втрати тепла
 • Теплоізоляція високого класу
 • Надійна система монтажу
 • Цілісність і герметичність покрівлі
Зручність

Зручність

 • Швидкий монтаж і пуск
 • Широкий ряд ємностей водонагрівачів
 • Системи монтажу сонячних колекторів для будь-якого виду поверхні і покрівельних матеріалів
 • Конструкція зручна для виконання сервісних робіт.

Сонячні колектора - ідеальне рішення для

для кого підходить

Отримайте попередній розрахунок Вашого об`єкту!

Забезпечуємо професійний монтаж сонячних колекторів.

 

Робота під ключ

Повне забезпечення процесу за оптимальною схемою: від консультації за телефоном до здачі об’єкта точно у зазначений термін. Ви економите час і кошти.

Широкий асортимент

Великий вибір інженерних систем. Ви не чекаєте замовлення, доставка здійснюється в найкоротший термін

Професійна команда

Профільні фахівці з багатим досвідом гарантують результат виконуваних робіт. Вам не потрібно турбуватися про те, що «щось піде не так»

Гарантія

Гарантійне обслуговування протягом 3-5 років. Цілодобова технічна підтримка службою 24/7.

Європейська якість

Співпраця з провідними брендами дозволяє підтримувати високий рівень довіри до продукції. Ви користуєтеся перевіреним обладнанням

Індивідуальний підхід

Ми ретельно вивчаємо кожен новий проект відповідно до побажань клієнта. Ви отримуєте найкраще рішення.

Отрамати PDF інструкцію

Як Правильно обрати Сонячні Колектори та Не Припуститись Помилок

Як відбувається монтаж сонячних колекторів.

Аудит та Розрахунок

Включає розрахунок потреб в гарячій воді, кількість колекторів та об`єм бойлера. Визначення вартості обладнання, матеріалів та виконаних робіт. Надаємо 1-3 варінти
1-2 дні

Монтаж

Доставляємо обладнання та матеріали, встановлюємо сонячні колектори та здаємо об’єкт в термін з усією документацією.
3-7 днів

Обслуговування

Обслуговування систем та надання технічної підтримки.

infty

Принцип роботи незакипаючої геліосистеми

Працюємо лише з перевіреними брендами

logos2

Залишились питання - Дзвоніть, ми Вам допоможемо!

Замовте дзвінок
та отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Ще декілька корисних порад, які Вам необхідно знати!

На сьогоднішній день, при постійному зростанні вартості палива та обмеженій його кількості, все актуальнішим постає питання впровадження альтернативних джерел енергії. Одним з варіантів застосування нетрадиційних джерел енергії є використання сонячного випромінювання для потреб гарячого водопостачання та опалення за допомогою сонячних колекторів. Для максимально ефективної роботи сонячного колектора необхідно правильно змонтувати усю геліосистему.

Кут нахилу сонячного колектора до горизонту є постійним і вибирається за умовами роботи системи. Для системи, що працює цілий рік кут нахилу колектора дорівнює географічній широті даної місцевості, для працюючої тільки в літній період – широті місцевості мінус 15o, а для працюючої тільки в зимовий період – широті місцевості плюс 15o.

2222

Сонячні колектори можуть бути встановлені на

 • даху
 • стінах будинку
 • навіть на землі

Перед установкою сонячних колекторів, необхідно ретельно обстежити майданчик для їх установки. Найчастіше колектори встановлюються на дах будівлі, рідше – на стіну або козирки. Головна вимога до майданчику, щоб він не затінювався протягом всього дня. Ми рекомендуємо відсутність будь-яких предметів, що створюють тінь, вище 20 градусів від нижньої частини сонячних колекторів.

При установці колекторів необхідно, по можливості, витримати оптимальний кут нахилу для забезпечення високого ККД. При монтажі на горизонтальній площині щоб уникнути взаємного затінення між рядами сонячних колекторів слід також дотримуватися кроку між рядами колекторів.

При монтажі колекторів на даху, в даху робиться кілька отворів для трубопроводів, після прокладки яких, необхідно надійно герметизувати місця проходу крізь покрівлю. У деяких випадках, колектори можуть бути встановлені на даху, а трубопроводи проходити по вертикальній стіні. Такий спосіб установки сонячних колекторів дозволяє виключити порушення герметичності покрівельних конструкцій.

Розширювальний бак повинен бути встановлений з манометром і групою безпеки для контролю тиску в системі. Запобіжний клапан повинен бути розміщений в місцях, доступних для обслуговування, монтажу і демонтажу.

Заправка колектора теплоносієм проводиться тільки в холодні колектори щоб уникнути внутрішнього теплового удару. Теплоносій повинен надходити в колектори знизу. Швидкість заповнення повинна бути мінімальною і забезпечити безперешкодний вихід повітряних пробок до повітряного клапану у верхній точці системи.

Протягом декількох днів необхідно перевіряти рівень заповнення системи теплоносієм і при необхідності поповнювати його. Теплоносій повинен повністю заповнити колектори та випускні трубопроводи системи.

Після підключення колектора до трубопроводів системи, її заправки і перевірки герметичності всіх з’єднань необхідно, щоб уникнути тепловтрат, ретельно теплоізолювати всі фітинги і трубопроводи.

Контролер встановлюється головним чином для визначення різниці температур між водою в нижній частині бака накопичувача і гліколю у верхній частині сонячних колекторів. Головним його завданням є включення циркуляційного насоса, якщо різниця температур між цими точками системи досягла певного значення. Також контролер здійснює інтелектуальний контроль і автоматичну роботу системи:

 • регулює рівень води в баку (відкриває клапан подачі води з водопроводу),
 • забезпечує підтримку заданих параметрів температури нагріву рідини в баку (в електричній системі, обладнаної теном, включає електронагрівач при недостатності нагріву води сонячною енергією).

Витратомір в геліосистему встановлюється для контролю потоку теплоносія в сонячному колекторі. Дозволяє встановлювати потрібну швидкість теплоносія і значно збільшувати ефективність сонячного опалення. Сонячна система повинна працювати з тиском, що не перевищує 5 бар. Система повинна бути зібрана таким чином, щоб при тиску більш, ніж 8 бар – відбувався випуск надлишкового тиску, а також випуск гарячої води з бака при досягненні температури 95° С.

При правильному встановленні та налаштуванні геліосистеми вона не вимагає втручання в свою роботу.

Наша компанія заохочує прагнення населення нашої країни до впровадження альтернативної енергетики. Ми раді, якщо надана інформація допоможе Вам забезпечити свій будинок затишком і теплом, та дозволить вам заощадити на комунальних витратах.