Монтаж Твердопаливних Котлів

Заощаджуйте на опаленні та гарячому водопостачанні, та будьте незалежні від газу!

Залишіть заявку та отримайте попередній розрахунок!

Твердопаливний котел – Технологія, яка Заощаджує.

Екологічність

Використання твердопаливних котлів набагато менше шкодить навколишньому середовищу, оскільки паливо є поновлюваним. Відповідно це економія енергоресурсів та сімейного бюджету.

Безпека

Завдяки правильному підбору та монтажу, робота котла є максимально безпечною та надійною, що впливає на його продуктивність та тривалість терміну служби. Ніколи не довіряйте монтаж твердопаливного котла непрофесіоналам.

Варіативність

Обравши твердопаливний котел (залежно від моделі), ви маєте можливість використовувати паливо різних видів:

  • вугілля
  • торф
  • дрова
  • кокс
  • пеллети
  • брикети

Автономність

Придбавши твердопаливний котел, ваш будинок  не буде залежати від підключення до газопроводу, таким чином, Ви суттєво заощаджуєте на опаленні.

Широкий вибір

Наша компанія співпрацює з провідними європейськими та українськими брендами, що дає можливість пропонувати нашим клієнтам широкий асортимент твердопаливних котлів, та комплектуючих.

Безперервна робота

Під час згоряння палива в твердопаливному котлі система автоматично вмикає газовий або електричний котел як резервне джерело тепла. Відбувається це завдяки грамотному та кваліфікованому підключенню системи.

Чому варто обрати нас для встановлення твердопаливного котла?

 

Робота під ключ

Повне забезпечення процесу за оптимальною схемою: від консультації за телефоном до здачі об’єкта точно у зазначений термін. Ви економите час і кошти

Широкий асортимент

Великий вибір твердопаливних котлів та інженерних систем. Доставка здійснюється в найкоротший термін

Професійна команда

Профільні фахівці з багатим досвідом гарантують результат виконуваних робіт. Вам не потрібно турбуватися про те, що «щось піде не так»

Гарантія

Гарантія 5 років. Технічна підтримка та обслуговування.

Європейська якість

Співпраця з провідними брендами дозволяє підтимувати високий рівень довіри до продукції. Ви користуєтеся перевіреним обладнанням

Індивідуальний підхід

Ми ретельно вивчаємо кожен новий проект відповідно до побажань клієнта. Ви отримуєте найкраще рішення.

Подивіться коротке відео про нас!

Як ми працюємо

Аудит

Фахівець прїжджає до вас де проводить повний аудит об’єкту. Надає рекомендації, як вигідніше заощадити на опаленні

1-3 днів

Розрахунок

Включає розрахунок вартості обладнання, матеріалів та виконаних робіт. Надаємо 1-3 варінти. Можливе 3D моделювання.

3-7 днів

Монтаж

Доставляємо обладнання та матеріали, встановлюємо системи та здаємо об’єкт в термін з усією документацією.

3-15 днів

Обслуговування

Обслуговування систем та надання технічної підтримки.

infty

Тільки Надійні та Перевірені Бренди

logo kotel 33 (1)

Довірте свій комфорт професіоналам

Замовте дзвінок безкоштовно
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом та проконсультує


Найпоширеніші питання наших клієнтів

Опалення твердим паливом, таким як дрова, вугілля або пелетні гранули широко застосовують в системах опалення та гарячого водопостачання, як приватних будинків, так і промислових об’єктів. У деяких випадках монтаж твердопаливного котла може стати єдиним можливим рішенням, розповімо про це докладніше. Будьте готові до того, що система опалення на твердому паливі обійдеться Вам дорожче, ніж інші системи. Але при цьому економія на паливі складе від 15 до 50% залежно від типу споживання, виду палива і ступеня утеплення будинку.

Для початку, навіть якщо у Вас вже практично закінчений будинок або Ви просто хочете поміняти котел, задумайтеся і проаналізуйте чи якісно утеплено Ваш дім. Адже, якщо будинок утеплений погано, ніяка система опалення не буде економною. І не важливо на газу система опалення чи на твердому паливі. Так що завдання номер один: добре утеплення будинку.
Найчастіше користувачі твердопаливних котлів не знають що саме їм потрібно і тому дуже легко піддатися на «мудрі» поради сусідів, знайомих і родичів про те що і як потрібно зробити. Пам’ятайте, що система опалення – це не просто зібрані в певному порядку елементи, а складна інженерна мережа у якій чітко повинні бути прораховані всі діаметри, рівні тисків і правильно підібране обладнання. Вона містить в собі контури теплоносія, бак акумулятор тепла, розширювальний мембранний бак, насосні групи та багато багато іншого. Тому необхідно володіти хоча б базовими знаннями, щоб потім не картати себе за зекономлені гроші і непрацездатну або не надійну систему опалення.

Максимальний час роботи твердопаливного котла на одній закладці палива складає близько трьох діб при роботі на вугіллі, а для дров одну добу, що тягне за собою необхідність постійно контролювати процес горіння і наявність палива в топці. Якщо такий тривалий час роботи на одній закладці досягається за ідеальних умов (певний сорт вугілля або оптимальна вологість дров) на практиці ж час згоряння є меншим. Цього недоліку не моють котли, що працюють на деревних гранулах – пелетах. Тому слід враховувати  різний ККД котлів  залежно від виду палива. Наприклад, в котлах для дров можна спалювати також брикети, але ККД при цьому буде істотно змінюватися.

Бак теплоакамулятор – цей елемент забезпечує рівномірне горіння палива, для його найбільш ефективного згорання. Бак теплоакамулятор має важливу функцію: навіть після згоряння палива, віддає в систему акумулюване тепло, що загалом стабілізує роботу всієї системи та збільшує час роботи котла на одній закладці палива. Залежно від комплектації, бак може бути з додатковим нагрівальним елементом – теном. Під час пікових навантажень, він підтримує систему, допомагаючи нагрівати воду. Так само існують електричні котли невеликих розмірів, які встановлюються прямо на проточну трубу, з тією ж метою – підтримати головний котел під час пікових навантажень і не дати воді швидко охолонути після прогорання палива. Адже для підтримки температури потрібно менше енергії, ніж для початкового нагріву.
Розширювальний бак – регулює рівень тиску в системі, щоб у разі перепаду температур, систему попросту не розірвало.

Вимоги до встановлення твердопаливних котлів детально розписані у відповідних будівельних нормах і правилах. Наведемо основні, що впливають на безпеку експлуатації котла і ефективність опалювальної системи:
– під твердотопливну котельню необхідно виділити окреме приміщення;
– в котельні слід передбачити притік повітря для згорання палива;
– покриття підлоги котельні необхідно виконати з негорючих матеріалів, на підлозі перед котлом кладуть металевий лист;
– діаметр та висота димоходу повинні відповідати потужності котла;
– в приміщенні котельні не повинні зберігатися легкозаймисті матеріали.
Вимоги можуть незначно відрізнятися  залежно від конструктивних особливостей конкретної моделі котла. Повний перелік вимог міститься в документації до обладнання.