Монтуємо кондиціонери, які створюють комфорт!

Прохолоду у спеку, та тепло коли Вам холодно.

Залишіть заявку, і вже через годину ви отримаєте розрахунок

Ви шукаєте кондиціонер?

В нас Ви знайдете тільки  якісний продукт!

Мульти-спліт система

Один зовнішній блок працює на кілька внутрішніх. Подібна система найбільш зручна в тому випадку, коли стоїть завдання охолоджувати кілька сусідніх приміщень (кімнати в квартирі або офіс). Кожен внутрішній блок підтримує задану температуру всередині окремого приміщення незалежно від інших

Тиха робота

Завдяки останнім досягненням аеродинаміки, в побутових кондиціонерах створюється потужний повітряний потік, який забезпечує рівномірний і плавний розподіл повітря, а також мінімізує зіткнення повітряного потоку і вентилятора, що сприяє максимально тихій роботі кондиціонера.

Дизайн

Сучасні кондиціонери мають широкий вибір дизайну та типу внутрішнього блоку.  Що дозволяє гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр.

Холод/Тепло

Кондиціонери, які здатні не тільки охолоджувати повітря в приміщенні, але і працювати на обігрів в режимі теплого насоса.

Антикорозійне покриття

В кондиціонерах використовуються антикорозійне покриття поверхні теплообмінників внутрішніх та зовнішніх блоків. Це суттєво продовжує термін експлуатації кондиціонера.

Автоперезапуск

У випадку аварійного виключення кондиціонера в пам`яті кондиціонера зберігаються задані робочі параметри, які автоматично активуються при відновленні електроенергії

Чому варто обрати нас?

 

Робота під ключ

Повне забезпечення процесу за оптимальною схемою: від консультації за телефоном до здачі об’єкта точно у зазначений термін. Ви економите час і кошти.

Широкий асортимент

Великий вибір інженерних систем. Ви не чекаєте замовлення, доставка здійснюється в найкоротший термін

Професійна команда

Профільні фахівці з багатим досвідом гарантують результат виконуваних робіт. Вам не потрібно турбуватися про те, що «щось піде не так»

Гарантія

Гарантійне обслуговування протягом 3-5 років. Цілодобова технічна підтримка службою 24/7.

Європейська якість

Співпраця з провідними брендами дозволяє підтримувати високий рівень довіри до продукції. Ви користуєтеся перевіреним обладнанням

Індивідуальний підхід

Ми ретельно вивчаємо кожен новий проект відповідно до побажань клієнта. Ви отримуєте найкраще рішення.

Схема роботи

Аудит та Розрахунок

Включає розрахунок необхідної холодопродуктивності кондиціонера, визначення вартості обладнання, матеріалів та виконаних робіт. Надаємо 1-3 варінти
1-2 дні

Монтаж

Доставляємо обладнання та матеріали, встановлюємо кондиціонери та здаємо об’єкт в термін з усією документацією.
3-7 днів

Обслуговування

Обслуговування систем та надання технічної підтримки.

infty

Тільки Найкращі Бренди

logo konduk done

Довірте свій комфорт професіоналам

Замовте дзвінок безкоштовно
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом та проконсультує


Найпоширеніші питання наших клієнтів

Встановлення кондиціонера здійснюється наступним чином:

  • Зовнішній блок розміщується на кронштейнах під вікном. Установка зовнішнього блоку спліт-системи не під вікном, а зверху або збоку від вікна, набагато ускладнює роботу монтажників. Іноді така установка неможлива без використання спец. техніки, автовишок або втручання альпіністів.
  • Пробивається отвір у зовнішній стіні для комунікацій зовнішнього блоку, прокладаються комунікації: кабелі живлення, фреонопроводи і дренажний шланг.
  • Комунікації від внутрішнього блоку до отвору в зовнішній стіні всередині приміщення йдуть під невеликим ухилом і закриваються декоративним коробом. У разі неможливості прокладання дренажного шлангу під ухилом потрібно встановлювати дренажний насос для відведення конденсату.
  • Встановлюється внутрішній блок та під’єднується до зовнішнього.

З низкою специфічних проблем пов’язаний і монтаж зовнішніх блоків. Цілком зрозуміло, що замовники прагнуть розмістити їх на достатній відстані від вікон. При цьому вони забувають про необхідність регулярно виконувати сервісне обслуговування. Очевидно, що при обслуговуванні бажано забезпечити доступність цих блоків. Інакше для виконання робіт доведеться залучати спеціальні висотні бригади з навичками промислового альпінізму, що обходиться набагато дорожче.

При монтажі зовнішніх блоків необхідно враховувати конструкцію стін. Наприклад, при наявності сендвіч-панелей може виникати підвищена вібрація, що природно викликає, підвищений шум при роботі зовнішнього пристрою. Подібна ж проблема може виникнути і при монтажі цього блоку на дахах, що мають металеву покрівлю (металочерепиця, гофролист і т.д.). Уникнути подібних неприємностей можна лише за рахунок використання спеціального фундаменту під зовнішній блок з віброізоляторами, особливими підставками та іншими рішеннями, що дозволяють істотно знизити вібрації елементів конструкції стін або даху.

При монтажі канальних або касетних кондиціонерів відстань між перекриттям і підвісною стелею жорстко регламентується. Нерідко будівельники істотно зменшують цю відстань, через що установка канального кондиціонера виявляється неможливою або істотно ускладнюється. Фахівці з монтажу кондиціонерів рекомендують до початку ремонту передбачити всі ці питання, так як надалі вирішити їх буде занадто складно. Необхідно визначитися заздалегідь з моделлю кондиціонера, вибрати місце і спосіб його розміщення, змонтувати всі трубопроводи і підвести електрокабелі.

Як ви бачите, при монтажі кондиціонера можуть виникати різні проблеми. Тому рекомендуємо довірити цю роботу надійній компанії з багаторічним досвідом.

Зовнішні блоки (особливо це справедливо для потужних кондиціонерів) створюють при роботі досить багато шуму. Це вимагає уважного ставлення не тільки в плані забезпечення акустичного комфорту для себе, але і врахування інтересів всіх сусідів. Інакше можна отримати серйозні неприємності. Наприклад, сусіди цілком можуть домогтися через санепідемстанцію рішення про демонтаж Вашого кондиціонера. Тому проконсультуйтеся з фахівцями монтажної служби про те, як власні інтереси узгодити з комфортом оточуючих.

Не варто забувати і про те, що зовнішній блок може порушити загальний архітектурний вигляд всього будинку. Це тим більше неприпустимо, якщо будівля віднесено до пам’яток архітектури або об’єктах, які становлять історичну цінність. В даному випадку доведеться вирішувати всі проблеми індивідуально. Встановлення кондиціонера у Львові проведемо якісно і шкидко.