Виконуємо монтаж водопостачання та каналізації!

забезпечте ваш будинок надійною та якісною системою водопостачання та водовідведення.

Залишіть заявку, та отримайте попередній розрахунок!

Чому варто робити водопостачання з нами?

 

Робота під ключ

Повне забезпечення процесу за оптимальною схемою: від консультації за телефоном до здачі об’єкта точно у зазначений термін. Ви економите час і кошти.

Широкий асортимент

Великий вибір інженерних систем. Ви не чекаєте замовлення, доставка здійснюється в найкоротший термін

Професійна команда

Профільні фахівці з багатим досвідом гарантують результат виконуваних робіт. Вам не потрібно турбуватися про те, що «щось піде не так»

Гарантія

Гарантійне обслуговування протягом 3-5 років. Цілодобова технічна підтримка службою 24/7.

Європейська якість

Співпраця з провідними брендами дозволяє підтримувати високий рівень довіри до продукції. Ви користуєтеся перевіреним обладнанням

Індивідуальний підхід

Ми ретельно вивчаємо кожен новий проект відповідно до побажань клієнта. Ви отримуєте найкраще рішення.

Схема роботи

Аудит

Фахівець прїжджає до вас де проводить повний аудит об’єкту. Надає рекомендації, як вигідніше заощадити на опаленні

1-3 днів

Розрахунок

Включає розрахунок вартості обладнання, матеріалів та виконаних робіт. Надаємо 1-3 варінти. Можливе 3D моделювання.

3-7 днів

Монтаж

Доставляємо обладнання та матеріали, встановлюємо системи та здаємо об’єкт в термін з усією документацією.

3-31 день

Обслуговування

Обслуговування систем та надання технічної підтримки.

infty

Довірте свій комфорт професіоналам

Замовте дзвінок безкоштовно
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом та проконсультує


Корисна інформація

На сьогоднішній день є широкий вибір трубопроводів та фасонних елементів для водопостачання та каналізації. Для розведення труб водопостачання використовують різні види труб: металопластикові, поліпропіленові, труби із зшитого поліетилену (REHAU), мідні і сталеві оцинковані труби.
Монтаж водопроводу за допомогою металопластикових труб є найекономнішим варіантом монтажу. Металопластикові труби використовуються для внутрішнього і зовнішнього водопроводу, вони зручні при проведені робіт, легко гнуться, не підлягають корозії. При правильному монтажі можуть прослужити 10 – 15 років. Але потрібно врахувати що існують два види з’єднання металопластикових труб: з використанням різьбових фітингів і пресового з’єднання. Різьбові фітинги використовуються для зовнішнього з’єднання, для того щоб був доступ його не можна замуровувати в стіну, тому що з часом можливе послаблення і поява невеликого протікання, і її необхідно буде підтягнути. Більш надійним є пресове з’єднання – це з’єднання за допомогою компресійної гільзи з нержавіючої сталі, яка обжимаєтся з певною силою, за допомогою спеціального інструменту і утворює нероз’ємне з’єднання фітинга з металопластикової трубою. Це з’єднання не потребує обслуговування і його можна замуровувати в стіну.

Монтаж труб з поліпропілену – це ще один популярний вид. Поліпропілен досить дешевий, швидко монтується і має низьку теплопровідність. Поліпропіленові труби, руйнуються під дією ультрафіолету і при температурах вище 75 °C, хоча можуть витримувати температуру до 95 °C при нетривалій її дії. Максимальний термін служби цих труб може досягати 50 років, але це залежить від якості монтажу, тиску води і її температури. При високому тиску і одночасно високій температурі, термін експлуатації таких труб різко скорочується. Монтаж систем водопостачання поліпропіленовими трубами проводиться методом пайки із нагріванням. При монтажі велику роль відіграє людський фактор, тому, якщо монтажник не надто досвідчений, він може недогріти, або перегріти з’єднання, яке на вигляд буде виглядати запаяним, але з часом може призвести до протікання. Навіть заповнення системи водопостачання може не виявити такий дефект. Тому будьте уважні при виборі фахівця для монтажу поліпропіленових труб, і зверніть увагу на наявність у нього спеціального професійного інструменту.

Мідні труби – еліта серед труб для водопроводу. Їх вартість вище, але зате вони одні з найбільш надійних і без проблем прослужать 50-70 років. Переважно їх застосовують при монтажі водопостачання у котеджах або квартирах. Якщо Ви не хочете платити двічі і надовго забути про те, як робиться монтаж водопроводу – вибирайте мідні труби. Мідь має стійкість до високої і низької температури, високого тиску і хлорованої воді. Але при всіх плюсах у міді теж є свої особливості. Вона погано взаємодіє з трубами з оцинкованої сталі через електролітичні процеси між ними, критична до жорсткості і хімічним складом води і на неї негативно впливають блукаючі струми. Монтаж водопостачання мідними трубами проводиться методом паяння з використанням відповідно твердого або м’якого припою.
Прокладання трубопроводів із зшитого поліетилену – це дорожчий варіант монтажу водопроводу. Зшитий поліетилен дуже зручний при монтажі, легко гнеться і не боїться перегинів, не підлягає корозії, має дуже низький коефіцієнт шорсткості, має низьку теплопровідність, що знижує втрати тепла. Період експлуатації труби REHAU при правильному монтажі становить більше 50 років. Такі труби також застосовуються при монтажі системи опалення.

Монтаж каналізації зазвичай починають від найнижчої за рівнем точки і поступово рухаються до сантехнічних точок водорозбору. У випадку, якщо це квартира, то найнижчою точкою буде магістральний стояк. При монтажі каналізації в приватному будинку, такою точкою є випуск каналізації назовні. Після цього розкреслюють лінії каналізації. Ухил повинен бути два сантиметри на метр труби. Пізніше встановлюють кріпильні хомути. Систему потрібно зібрати послідовно, потім зафіксувати труби хомутами і простежити за тим, щоб вони не провисали, особливо в таких місцях, де труби мають значну довжину. Щоб закріпити трубу, найкраще використати металеві хомути. Вони мають необхідну міцність, та й шпилька у них гвинтова, що досить важливо, так як це дозволяє уникнути неточності відносно розміченого рівня. Далі встановлюється вся сантехніка, під’єднайте її до системи водопостачання та каналізації. Від того як був проведений монтаж трубопроводів водопостачання і каналізації залежить комфорт проживання будь-якої людини. Якщо монтаж водопроводу проведений не якісно, то це може привести до підтоплення вашого дому або вашої квартири і квартир ваших сусідів, а не якісний монтаж каналізації до появи неприємних запахів і засмічення каналізаційної системи. Тому проектування, монтаж та ремонт даних систем варто довірити професіоналам. Тоді змонтована система буде служити вам довго і надійно.