06 Jul

Як правильно вибрати кондиціонер та не переплатити зайвих грошей

Кліматичне обладнання купується на тривалий термін. Тому важливо підібрати оптимальну модель, яка надійно працюватиме протягом всього періоду експлуатації. Розберемося, як вибрати правильний кондиціонер для конкретного приміщення.

КРОК 1. ВИЗНАЧТЕ ВІДПОВІДНИЙ РІЗНОВИД ТЕХНІКИkupit_kondicioner_general
Перед тим як правильно вибрати кондиціонер, необхідно визначитися з типом внутрішнього модуля і можливостями його монтажу в приміщенні.

Настінні. Такі блоки встановлюються на стінах в ремонтованих кімнатах і приміщеннях, де роботи завершені.
Касетні. Це кондиціонери прихованої установки. Їх основний блок монтується за підвісною стелею, на поверхні якого залишається тільки декоративна панель.
Підлогові. Перед тим як вибрати правильний кондиціонер даного типу, необхідно визначити місце його установки. Підлогові спліт – системи розміщуються під вікном, на стіні на рівні підлоги. Такі прилади можна встановлювати в приміщення, де вже провели ремонт.
Канальні. Вони також встановлюються за натяжними стелями. Повітроводи знаходяться там же або монтуються в стіну.
Мульти – спліт – системи. Таке обладнання рекомендується вибрати для забезпечення ефективного кондиціонування декількох (від 2 до 6) приміщень за допомогою одного зовнішнього агрегату.

КРОК 2. ВИЗНАЧТЕ НЕОБХІДНУ ПОТУЖНІСТЬ
Потужність сучасних побутових кондиціонерів варіюється від 2 до 7 кВт. Більш високопотужні пристрої відносяться до напівпромислового обладнання. Для охолодження кімнати площею 9 ± 1 м2 достатньо 1 кВт (якщо висота стель складає 2,8-3 м). Чим більше електроприладів є в кімнаті, тим вище повинна бути потужність кондиціонера (в середньому, 1,5 кВт на 10 м2). Якщо Ви вирішили вибрати мульти – спліт – систему, зверніть увагу на потужність кожного блоку. Щоб зробити правильний вибір потужності, необхідно володіти професійними знаннями, оскільки тут потрібно враховувати не тільки площу приміщення, а й його геометрію (архітектурні нюанси, орієнтацію вікон, матеріал стін і ін.), особливості експлуатації (відвідуваність, вимоги до мікроклімату). Рекомендується довірити розрахунок цієї характеристики інженерам компанії, у якій Ви плануєте купувати кондиціонер.

КРОК 3. не переплачувати за ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ. Вибирайте ЕКОНОМІЧНІ КОНДИЦІОНЕРИ
Якщо Ви цікавитеся, як правильно вибрати кондиціонер, обов’язково зверніть увагу на енергоефективність обладнання і величину пускових струмів. Це необхідно нетільки для зниження витрат на електрику, а й для забезпечення довговічності пристрою. Чим нижче навантаження, що виникає при включенні кондиціонера в мережу (тобто нижчі пускові струми), тим менше проблем виникне з його експлуатацією. До поширених проблем відносяться спрацьовування захисного автомата (так зване «вибивання пробок») і швидкий знос робочих елементів обладнання. Тут особливо виділяються інверторні кондиціонери, які можуть плавно регулювати потужність і споживають значно менше електроенергії.

КРОК 4. ВИЗНАЧТЕ НАБІР НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ВАС ФУНКЦІЙToshiba

Сучасні кондиціонери підтримують кілька режимів:

  • охолодження;
  • вентиляція;
  • нагрів;
  • автоматичний вибір програми в залежності від кімнатної температури.

Багато моделей техніки комплектуються різними додатковими опціями. Очевидно, що чим більше функціональність кондиціонера, тим вище його вартість. Доцільно вибрати модель, що володіє такими можливостями, які потрібні саме Вам. Це позбавить Вас від необхідності переплачувати за зайві функції. Найбільш затребуваними є наступні опції:
індивідуальним регулюванням жалюзі за допомогою пульта. Управляти напрямком жалюзі з пульта дистанційного керування значно простіше, ніж це робити вручну. У свою чергу, настройки положення повітряного потоку дозволяють уникнути протягів;
наявність вбудованої системи фільтрації. Вона очищає повітря від пилу, шкідливих мікроорганізмів і ін .;
оснащення іонізатором. Такий кондиціонер насичує повітря негативними іонами, роблячи його більш корисним для здоров’я.

КРОК 5. ЗАМОВТЕ ПРОФЕСІЙНИЙ МОНТАЖMontazh-konditsionerov
Після вибору кондиціонера необхідно забезпечити належний його монтаж, щоб:
забезпечити належну роботу. Кліматичне обладнання є досить складним, і неправильна установка може привести до порушень в роботі або швидкої поломки агрегату;
розраховувати на безкоштовне гарантійне обслуговування, яке надається тільки за умови професійного монтажу.

Якщо вам необхідно підібрати, та змонтувати кондиціонер, звертайтесь до нас, ми з радістю вам допоможемо!

Share this

Leave a reply