15 Nov

Управління опаленням майбутнього

Зручне керування системою опалення на відстані

Просто. Ефективно. Дистанційно

Перевагами системи є:
1.Зручність керуванням системи опалення з телефону.

2.Економія 10-40% енергії.

    Напевно кожен знає, що на зиму температуру обігрівачів слід відрегулювати.

Температура зовнішнього середовища міняється, а це означає і температура радіаторів також повинна змінюватися, тому що ні замерзати ні викидати гроші на вітер ми не хочемо.

         Буває так, що нам час від часу потрібно ходити по кімнатах і регулювати температуру. Добре якщо у вас 3-4 радіатори, а якщо у вас особняк або невеликий готель чи хостел. Як добитися комфорту?

circle-black_ua-1

Поява в побуті безпровідних технологій цю задачу значно спростила.

Лідер ринку –  компанія Danfoss і  DEVI які є провідними європейськими фірмами з опалення теплих підлог, та управління опаленням, випустили унікальний продукт, який існує на ринку під двома назвами Danfoss Link i DEVIl snk.

Це нова і передова система була розроблена для електричних теплих підлог. Потім з’явилася технологія яка дозволяла управляти радіаторами і водяними теплими підлогами. Крім того перебуваючи в зоні дії Wi-Fi можна контролювати всю температуру будинку через інтернет знаходячись будь де, маючи в руках смартфон або планшет. Для цього необхідно лише встановити додаток на свій телефон.

Що входить в систему управління опаленням Danfoss Link i DEVIl snk?

Основний елемент – центральна сенсорна панель. Це мозок і душа системи. З допомогою центральної панелі проводиться контроль всіх інших елементів.

Другим невід`ємним пристроєм є бездротовий терморегулятор DEVIlink FT і Danfoss Link FT, а також бездротовий радіаторний регулятор Danfoss Living Connect для управління опаленням, водяними настінними радіаторами з клапанами.

Для контролю повітря в приміщеннях використовують настінні бездротові датчики температури повітря DEVIlink RS і Danfoss Link RS, що не вимагаю підключення до мережі, а працюють на елементах живлення – батарейках. Є ще репітери сигналу для забезпечення надійного радочастотного з’єднання між усіма пристроями і блок управління водяними системами контурів опалення, блоки управління сервісними або іншими пристроями прихованого монтажу або включаються в розетку.

За допомогою цієї системи можна контролювати до 30 окремих приміщень за допомогою пристроїв, яких може бути зареєстрованих в системі до 50 шт.

Можливості центральної панелі дозволяють економити енергію. Досить налаштувати систему на зниження температури в нічний час або встановити календар на тривалий час у всьому будинку, наприклад, коли всі їдуть у відпустку.

DEVIlink CCцентральна панель управління, з управлінням через WiFi.

5

Центральна панель управління c кольоровим сенсорним дисплеєм (touch screen) – це обов’язкове пристрій у всій конфігурації системи. Вона здійснює управління опаленням в вашому будинку. Як описувалося вище, до системи можуть підключатися всі інші пристрої – терморегулятори, датчики температури повітря, терморегулятори для радіаторів опалення, реле управління іншими сервісними пристроями DEVIlink PR і DEVIlink HR, модуль бездротового комутації опалювальних контурів гарячої води DEVIlink HC. Для впевненої зв’язку між пристроями системи можна використовувати ретрансляція сигналу DEVIlink CF-РУ

DEVIlink RSбезпровідний датчик температура повітря.

8

Додатковий пристрій в системі DEVIlink, Без якого Вам не обійтися, якщо Ви хочете здійснити повне опалення у Вашому будинку з можливістю контролювати температуру повітря в приміщенні.

Передає на центральну панель поточне значення температури повітря, відображає справжню температуру повітря на ЖК дисплеї. Легко дозволяє змінювати необхідну температуру повітря всього двома кнопками не залежно від центральної панелі, а третя верхня кнопка дозволяє відключити опалення в приміщенні повністю. Легко встановлюється на стіну кімнати в будь-якому зручному для Вас місці, не потребує підведення живлення від мережі, так як живиться елементами живлення типу АА (2 шт.), Що дозволяє додати цей пристрій в систему вже після всіх виконаних ремонтних робіт, навіть через тривалий час.

DEVIlink FT – безпровідний терморегулятор управління нагрівальними кабелями

7

Терморегулятор з датчиком температури підлоги. Виконаний у вигляді звичайного терморегулятора і зовні нічим не відрізняється. Призначений для безпосереднього управління нагрівальними кабелями в системі підігріву підлоги в приміщенні.

Виконує функції включення або виключення живлення нагрівального кабелю або іншого нагрівального пристрою в залежності від температури підлоги і показників датчика температури. Працює з датчиком температури підлоги на проводі (в комплекті з терморегулятором) і управляється центральної панеллю DEVIlink CC.

Має всього дві кнопки управління на корпусі, які потрібні для повного відключення живлення і щоб зареєструвати пристрій у системі на етапі початкового програмування системи.

Living Connect – бездротової терморегулятор управління температурою радіатора опалення.

danfoss-1024x685

Нове рішення для додаткового комфорту в будинку. Living Connect – це програмований бездротової терморегулятор для радіаторів опалення. Так само як і інші пристрої, конструктор DEVIlink або Danfoss Link через канал радіозв’язку. Так як пристрій встановлюється на радіатор, живиться елементами типу АА, які додаютьсядо комплекті, так само в комплекті є адаптери кріплення на радіаторні клапани типу Danfoss RA і K.

DEVIlink PR – бездротове кероване реле з виделкою і розеткою

9

Додатковий пристрій – регулятор з реле управління з розеткою. Застосовується для бездротового управління електричними пристроями систем опалення або як «Сервісне пристрій» – просте реле з режимом «Вкл.-Викл. 220 В »вручну або за програмою таймера. Являє собою блок з вилкою SCHUKO, яка вставляється в розетку на стіні, і розеткою SCHUKO на передній панелі, в яку вставляється вилка керованого пристрою. В системі опалення застосовується разом з модулем RS. В системі макс. 30 шт.

Компанітя ‘‘Твоє Тепло’’ має досвід встановлення таких систем і відгуки вдячних клієнтів. Пропонуємо вам скористатися таким додатком зекономити час і гроші.

Більше про систему можна подивитись в наступному ролику: https://www.youtube.com/watch?v=3NUe3zTeGiw&t=2s

Share this

Leave a reply