05 Apr

Система водопідготовки і очищення води

Система водопідготовки будується на базі розширеного аналізу води по конкретному об’єкту з використанням надійних і ефективних установок, що вимагають мінімальних витрат в процесі роботи.

Проектування

При проектуванні систем водопідготовки і очищення води проводиться підбір обладнання за спеціальним проект. Даний підбір здійснюється на основі аналізу проб, з урахуванням необхідного добової витрати води і її якості. Виходячи з результатів аналізу, системи очищення можуть включати як кілька змінних фільтрів, так і складатися зі складної системи фільтрації води, що дозволяє програмувати повний цикл її роботи.

На підставі спеціального проекту здійснюється розміщення всіх вузлів і агрегатів системи водопідготовки і очищення води, а також прокладаються труби для з’єднання з системою водопостачання, водовідведення та іншими інженерними системами будівлі.

Монтаж

Монтаж систем водопідготовки і очищення води, можна реалізувати з використанням обладнання фірми EcoSoft що включає в себе попередню механічну очистку, знезалізнення, пом’якшення та фінішне очищення води. Якщо до будинку підведено центральний водопровід, то в якості додаткової опції може бути встановлена станція підвищення тиску з гідроакумулюючим баком.

Технічне рішення для системи водопідготовки і очищення води приватного житлового будинку

Це рішення включає:

* з’ясування і постановку задання

* аналіз проб води

* розроблення схеми системи водопідготовки та водоочищення з описом та фотографіями встановленого обладнання.

* Безпосередньо саму інтеграцію всієї системи

Обладнання, що застосовується

При проектуванні і монтажі систем очищення води та водопідготовки для різних об’єктів ми використовуємо завжди якісне та сертифіковане обладнання компаній-виробників, що спеціалізуються на створенні систем водоочистки.

Компанія «Твоє Тепло» виконує проектування, монтаж, інтеграцію і сервісне обслуговування систем водопідготовки та очищення води для заміських будинків, котеджів, квартир, офісів, ресторанів та інших об’єктів.

Share this

Leave a reply