07 Apr

Система вбудованого прибирання «Центральний пилосос»

Компанія «Твоє Тепло» здійснює проектування, доставку, монтаж і обслуговування систем вбудовано прибирання «Центральний пилосос».

Суть цього способу прибирання приміщень полягає у відведенні сміття і пилу з потоком повітря по трубопроводу до силового агрегату, в якому повітря очищається від сміття і потім виводиться також по трубопроводу за межі приміщення. У «центральному пилососі» використовується унікальний циклонний метод очищення, що виключає застосування класичного тканинного фільтра. Повітряний потік, що містить частинки пилу і бруду, надходить в спеціальну камеру, де починає обертатися по спіралі. Утвориться повітряна воронка нагадує смерч: в її периферійній зоні створюється дуже висока, а в центрі – низький тиск повітря. Тверді частинки, що опинилися у воронці, затягуються в її центральну зону, пресуються, після чого потрапляють в сміттєзбірник. Цей спосіб очищення повітря дозволяє вловлювати фракції пилу розміром менш 5 мкм, для яких навіть багатоступінчастий тканинний фільтр не є перешкодою. У приміщенні забезпечуєтьсяпрактично стерильна середовище, а продуктивність праці прибиральника істотно збільшується.

У систему «центральний пилосос» входить:

* шланг з насадками (зазвичай як у всіх пилососах);

* пневморозетка, яка монтується в стіну (зовні виглядає як звичайна електрична розетка з підведеним до неї воздуховодом);

* внутрішні повітроводи які з’єднують пневморозетку з основним агрегатним блоком «центрального пилососа», монтуються в стіну або в підлогу, розміщуються за підвісною стелею або в пластикових настінних коробах (тому існує можливість обладнати житловий об’єкт центральним пилососом як на стадії будівництва, ремонту або реконструкції, так і в процесі експлуатації);

* пневмосовок – щілина, спеціально організована в плінтусі та поєднана з агрегатним блоком додатковим воздуховодом (треба лишень підмести сміття в до совка, натиснути ногою на кнопку, і совок засмокче сміття);

* агрегатний блок, який можна розмістити в будь-якій підсобній зоні а саме: на балконі, в гаражі, майстерні або коморі (розміщення агрегату в зручному для вас місці позбавить від неприємного шуму).

Крім того, вбудована система прибирання «центральний пилосос» дозволяє проводити вологе прибирання, чищення камінів і збір води. Управління агрегатом дистанційне – автоматичне або напівавтоматичне.

Вбудована система збирання дозволяє обслуговувати від однієї розетки площу (50-60 м²), при цьому агрегат не втрачає потужності. Це дозволяє працювати з «центральним пилососом» практично без обмежень як в житловому, так і в громадському секторі, наприклад: на кухнях і в коридорах, в перукарнях і барах, в медичних установах, особливо у відділеннях алергології та пульмонології, в готелях, театрально-концертних залах, музеях, гральних закладах, торгових підприємствах і на деяких видах промислового виробництва – одним словом, скрізь, де щодня необхідне якісне прибирання.

При створенні систем вбудованого прибирання «центральний пилосос» наша компанія використовує обладнання провідних світових фірм-виробників.

Проектування та монтаж систем вбудованого прибирання «центральний пилосос»

Розроблені технічні рішення, результати проектних робіт ми пропонуємо замовнику в встановленої у вигляді пояснювальної записки, креслень, схем, планів та інших документів в графічній формі.

Розроблюваний нашою компанією проект системи вбудованого прибирання «центральний пилосос» включає наступні дані, необхідні для виконання монтажних робіт:

* план об’єкта з нанесеними трубопроводами «центрального пилососа» і їх елементами;

* місця розміщення і габаритні розміри агрегатних блоків «центрального пилососа»;

* місця розміщення і габаритні розміри пневморозеток і пневмосовків.

* специфікації на все необхідне обладнання (ми здійснюємо поставку по проекту):

* силовий агрегат системи вбудованого прибирання і його складові частини, як єдиний комплект;

* пневмоточкі системи вбудованого прибирання та їх складові частини, як єдиний комплект;

* магістралі системи «центральний пилосос» вказуються із зазначенням матеріалу, розміру, типу і виробника.

Монтаж систем вбудованого прибирання «Центральний пилосос» виконується на основі розроблених проектних рішень.

Share this

Leave a reply