27 Feb

Малі системи вентиляції для квартир, офісів, будинків і котеджів.

Традиційній механічній вентиляції є альтернатива!
В якості альтернативи традиційним системам механічної вентиляції, що включає цілий комплекс вентиляційного обладнання (вентиляційні установки, системи управління, повітропроводи і т.п.), ми пропонуємо клієнтам створення так званих систем малої вентиляції, заснованих на принципах гідрорегулювання (тобто на управлінні по вологості). Для реалізації цієї системи не потрібно проектувати і монтувати вентиляційні агрегати і повітроводи. Досить встановити в вікна або стіни гідрорегулюючі припливні і витяжні клапани (для припливу і видалення повітря, керовані за рівнем вологості), а при необхідності витяжний вентилятор для підтримки тяги повітря. І комфортна система вентиляції приміщень готова.
Суть цього рішення полягає в тому, що у вікнах і стінах квартири, будинку або офісу встановлюються клапани, в яких використовуються гідрорегулюючі елементи, що управляють відкриттям або закриттям клапана в залежності від рівня вологості в приміщенні.
Це вентиляційне обладнання реалізує принцип вентиляції за потребою, заснований на тому, що збільшення ступеня забруднення повітря супроводжується підвищенням відносної вологості в приміщеннях.

Варто зауважити!
Вологість – кращий, точний параметр, пов’язаний з присутністю людини в приміщенні (людина виділяє при диханні 50 г /год води і 19 л / год вуглекислого газу CO2) і його життєдіяльністю (митт
я посуду, душ, приготування їжі, прання, сушка білизни і т .п.).
Саме велика вологість, а, отже, і підвищення вмісту вуглекислого газу в приміщенні, є визначальними факторами для поганого самопочуття. Таким чином, зі збільшенням вологості потреба в вентиляції зростає. У гідрорегулюючих припливних і витяжних пристроях, чутливих до підвищення вологості, відкриваються заслонки, забезпечуючи необхідну циркуляцію повітря в приміщеннях.

ЕфективнаEHA2_inst_acoustic, зручна, недорога і економічна вентиляція без вентустановок і повітропроводів
Малі системи вентиляції є дуже ефективними і економічними. Також дуже важливим є той факт, що малі вентиляційні системи є недорогим і простим рішенням установки системи вентиляції в тому випадку, коли обробка приміщень вже завершена. Для її установки в приміщеннях не потрібно монтувати повітроводи і вентиляційні установки. Малогабаритні вентилятори з низьким рівнем шуму легко встановлюються в підсобних приміщеннях (на кухні, у ванній, туалеті і т.д.), а для викиду відпрацьованого повітря можна використовувати наявні вентиляційні канали та штатні вентиляційні шахти.
Саме тому це рішення для організації вентиляції приміщень можна назвати також «простою» системою вентиляції.

Share this

Leave a reply