Інформаційна підтримка

Безкоштовна консультація, по всім питанням які вас цікавлять, аудит та розрахунок вашого об`єкту, підбір та погодження матеріалів, все це здійснюється вашим персональним менеджером.

Еко

Котли які монтуємо ми, є повністю екологічними, монтуючи вам твердопаливний котел, дбаємо про навколишнє середовище.

Все під ключ

Починаючи від підбору матеріалу, до монтажу та обслуговування, наша команда впроваджує рішення, які обрали ви.

Основні переваги роботи з нами.

10 років досвіду, та встановлено більше 30 твердопаливних котелень.

Починаючи від етапу прорахунку до монтажу. Вам не потрібно перейматись за доставку та інші питання.

Співпраця з провідними європейськими брендами, дає змогу пропонувати нашим клієнтам продукцію високої якості, від бюджетних варіантів до продукції класу еліт.

Ми не залишаємо наших клієнтів після монтажних робіт. Для вас ми на зв`язку завжди!

Гарантуємо, що продукція встановлена нашими майстрами буде служити вам довгі роки. Надаємо гарантію на все від 5 років.

База знань

Основні переваги твердопаливних котлів

Опалення твердим паливом, таким як дрова, вугілля або пелетні гранули знаходить широке застосування в системах опалення та гарячого водопостачання, як приватних будинків, так і промислових об’єктів. У деяких випадках монтаж твердопаливного котла може стати єдиним можливим рішенням, розповімо про це докладніше. Будьте готові до того, що система опалення на твердому паливі обійдеться Вам дорожче, ніж інші системи. Але при цьому економія на паливі складе від 15 до 50% залежно від типу споживання, виду палива і ступеня утеплення будинку.

Перш ніж придбати котел подумайте над...

Для початку, навіть якщо у Вас вже практично закінчений будинок або Ви просто хочете поміняти котел, задумайтеся і проаналізуйте чи якісно утеплено Ваш дім. Адже, якщо будинок утеплений погано, ніяка система опалення не буде економною. І не важливо на газу система опалення чи на твердому паливі. Так що завдання номер один: добре утеплення будинку.
Найчастіше користувачі твердопаливних котлів не знають що саме їм потрібно і тому дуже легко піддатися на «мудрі» поради сусідів, знайомих і родичів про те що і як потрібно зробити. Пам’ятайте, що система опалення – це не просто зібрані в певному порядку елементи, а складна інженерна мережа у якій чітко повинні бути прораховані всі діаметри, рівні тисків і правильно підібране обладнання. Вона містить в собі контури теплоносія, бак акумулятор тепла, розширювальний мембранний бак, насосні групи та багато багато іншого. Тому необхідно володіти хоча б базовими знаннями, щоб потім не картати себе за зекономлені гроші і непрацездатну або не надійну систему опалення.

Скільки котел може горіти?

Максимальний час роботи твердопаливного котла на одній закладці палива складає близько трьох діб при роботі на вугіллі, а для дров одну добу, що тягне за собою необхідність постійно контролювати процес горіння і наявність палива в топці. При цьому такий тривалий час роботи на одній закладці досягається за ідеальних умов (певний сорт вугілля або оптимальна вологість дров) на практиці віно може бути меншим. Цього недоліку позбавлені котли, що працюють на деревних гранулах – пелетах. Те що потрібно враховувати у такому випадку, це різний ККД котлів в залежності від виду палива. Наприклад, в котлах для дров можна спалювати також брикети, але ККД при цьому буде істотно змінюватися.

Чи потрібна акумулююча ємність

Бак теплоакамулятор – цей елемент забезпечує рівномірне горіння палива, для його найбільш ефективного згорання. Бак теплоакамулятор має дуже важливу функцію: навіть після згоряння палива, віддає в систему, акумулюване тепло, що загалом стабілізує роботу всієї системи та збільшує час роботи котла на одній закладці палива. Залежно від комплектації, бак може бути з додатковим нагрівальним елементом – теном. Під час пікових навантажень, він підтримує систему, допомагаючи нагрівати воду. Так само існують електричні котли невеликих розмірів, які встановлюються прямо на проточну трубу, з тією ж метою – підтримати головний котел під час пікових навантажень і не дати воді швидко охолонути після прогорання палива. Адже для підтримки температури потрібно менше енергії, ніж для початкового нагріву.
Розширювальний бак – регулює рівень тиску в системі, щоб у разі перепаду температур, систему попросту не розірвало.

Вимоги до установки твердопаливного котла

Вимоги до установки твердопаливних котлів детально розписані у відповідних будівельних нормах і правилах. Наведемо основні, що впливають на безпеку експлуатації котла і ефективність опалювальної системи:
– під твердотопливну котельню необхідно виділити окреме приміщення;
– в котельні необхідно передбачити притік повітря для згорання палива;
– покриття підлоги котельні необхідно виконати з негорючих матеріалів, на підлозі перед котлом кладуть металевий лист;
– діаметр та висота димоходу повинні відповідати потужності котла;
– в приміщенні котельні не повинні зберігатися легкозаймисті матеріали.
Вимоги можуть незначно відрізнятися в залежності від конструктивних особливостей конкретної моделі котла. Повний перелік вимог міститься в документації до обладнання.

Чому твердопаливний котел?

  • Економія
  • Незалежність
  • Екологічність

Не варто нагадувати як ціни на газ пішли догори, відповідно, встановивши твердопаливний котел, ви заощадите ваші кошти щонайменше вполовину. Тому, раніше встановите твердопаливний котел, раніше почнете заощаджувати.

Повна незалежність від коливань цін на газ, від комунальних служб, в вас є тепло тоді, коли хочете ви. Ви спокійні за завтрашній день!

Обираючи правильний котел, вироблений на заводі з дотриманням міжнародних норм, ви не тільки забезпечуєте свою безпеку, але турбуєтесь про довкілля!

120
Зроблених об`єктів
Більше 200 сімей довірили свій комфорт нам. Нам довіряють, тому, ми робимо все для того, щоб наші клієнти були повністю задоволені!
20 %
Українців обирають альтернативу
Все більше і більше Українців не зволікаючи переходять на альтернативні джерела опалення.
5000 +
Видано кредитів
Державною програмою передбачені “зелені” кредити, за якою передбачені виплати в розмірі 20% від відсоткової ставки.
3450
Прогнозовано на 2016-2017
Експерти прогнозують, що в 2016-2017 роках, люди масово почнуть відмовлятись від газу, надаючи перевагу твердопаливним котлам.

Відгуки наших клієнтів

Відновлював опалювальну систему на СТО. Звернувся в «Твоє тепло» через привабливі ціни та професійний підхід. Швидко порахували, во скільки мені обійдеться монтаж і за скільки я зможу його окупити для свого приміщення. До роботи співробітників претензій не маю. Рекомендую.

Володимир Курляк Директор СТО

Була потрібна повна переустановка систем опалення для виробництва та офісних приміщень. Величезний обсяг робіт,  але вклалися в зазначений термін. Дякую хлопцям із «Твоє тепло».

Андрій Манджала ПП «ADS»

Задача: Встановити систему опалення, водопостачання та воловідведення

Результат: Встановили конденсаційний газовий котел “Buderus”, що є надійною та довговічною технікою, важливо зазначити, що конденсаційний газовий котел в порівнянні зі звичайним котлом є значно економнішим його ККД становить 106-108% на противагу 95%

“Твоє Тепло” встановили нам систему опалення для нашого офісного приміщення. Дуже сподобався підхід – детальні консультації з будь-якого питання, роботу хлопці виконали швидко, і що найголовніше, все робили з душею, як для себе. Усе працює чудово.

Ольга Диретор Компанії "Офпрінт" Термін виконання: 15 днів.