Система опалення є важливою частиною будинку, що забезпечує комфортне проживання всіх його мешканців.

Як правило, обладнання таких систем, як опалення, водопостачання, каналізація ведеться паралельно. Наприклад монтаж систем опалення полягає в прокладці труб, установці і підключенні радіаторів, укладанні теплої підлоги. Для того щоб, проводячи ці роботи, правильно встановити труби і для інших мереж, бажано монтувати дані системи одночасно. Тому компанія «Твоє тепло» радить довіряти всю цю роботу одній надійній бригаді. Специфіка нашої роботи змушує нас стикатися з наслідками непрофесійного монтажу. Непрофесійний монтаж в першу чергу ускладнює життя власнику об’єкта, тому йому доводиться переплачувати не тільки за демонтаж, а й за доопрацювання системи.монтаж систем опалення

Будь-який вибраний вами варіант, готові розглянути наші фахівці. Ми надаємо повний перелік послуг, від вибору типу системи, до розробки докладного проекту, складання кошторису і монтажу всієї системи опалення приватного будинку. Наші інженери підкажуть, яка система опалення для вас найбільш прийнятна і доцільна. Важливий момент – зробити правильні розрахунки. Якщо потужність опалювальної системи буде недостатня, – будинок достатньо не прогріється і створити комфортні умови для проживання в ньому буде неможливо. Якщо ж потужність набагато вище необхідного, – ви просто витратите зайві гроші на покупку дорогого устаткування, а також на обслуговування та утримання всієї системи опалення приватного будинку.

Серце системи – опалювальний котел

Від обраного типу котла безпосередньо залежить і тип опалювальної системи в самому будинку. Котли поділяються на:

 • газові;
 • електричні;
 • твердопаливні (вугілля, дрова, пелети, кокс тощо);
 • на рідкому паливі (диз. паливо або солярка);
 • комбіновані, здатні працювати на декількох видах палива.

Висновок

Кожен з представлених видів опалювальних котлів має свої переваги. Є і деякі обмеження в застосуванні того чи іншого виду палива в кожному конкретному випадку. Для того щоб не помилитися у виборі, зверніться до наших фахівців. Ми проведемо детальну консультацію для вас абсолютно безкоштовно. Адже наша мета – зробити так, щоб у кожного клієнта були створені зручні та комфортні умови для життя. А надійне автономне опалення приватного будинку – основа для цього!монтаж систем опалення львів

Для врахування всіх тонкощів в її облаштуванні та для правильнoго монтажу обладнання, з його подальшим сервісним обслуговуванням, можна скористатися послугою компанії: опалення будинку «під ключ». Дана послуга передбачає такий порядок роботи:

 • розробка проекту;
 • підбір обладнання;
 • монтаж системи опалення;
 • пуско-налагоджувальні роботи;
 • запуск і здача в експлуатацію;
 • гарантійне та сервісне обслуговування обладнання.

Для проведення робіт оформляється договір. Фахівці компанії готують документацію, виконують розрахунок системи опалення кількості радіаторів, підбирають обладнання декількох постачальників.
Якісний монтаж та швидкість його проведення безпосередньо залежать від результатів проектування і підбору обладнання. Проект – це гарантія того, що система опалення буде змонтована згідно ваших вимог і в повній відповідності з нормами і правилами.

Наша компанія успішно працює в цій сфері не перший рік. Ми виконуємо роботи з монтажу, ремонту та обслуговування систем опалення в приватних будинках, дачах, котеджах, гаражах та інших спорудах. Ми співпрацюємо лише з тими постачальниками обладнання, які зарекомендували себе як професіонали, це: Buderus, Vaillant, Baxi, Rehau, Danfoss, Purmo, Kermi, Wilo, Atmos та ін.