Котельня представляє собою комплекс обладнання, що розташовується в окремому приміщенні та виступає в якості джерела енергії, яке забезпечує опалення та дозволяє організувати гаряче водопостачання в одному або кількох житлових будинках. Необхідність в облаштуванні котельні найчастіше виникає в разі неможливості підключення будівлі до центральної магістралі. Спеціалісти нашої компанії пропонують вам швидкий і якісний монтаж котельні, вартість якого буде залежати від особливостей конкретного проекту.

Монтаж котельні у Львові

Відповідно до типу палива, який ви плануєте використовувати для функціонування котельні, можна обрати газовий, твердопаливний, дизельний або електричний котел. Незалежно від того, якому типу ви віддаєте перевагу, його монтаж буде здійснюватися за наступними етапами:

  • Підготовка. На даному етапі відбувається розробка проекту та здійснюються необхідні розрахунки потужності та інших ключових показників. Наступним кроком є покупка обладнання, системи труб необхідного діаметру та інших елементів, зазначених у кошторисі.
  • Встановлення. Під час цього етапу виконується монтаж котлів, бойлерів, колекторів, насосів та іншого обладнання. Після цього відбувається створення системи труб.
  • Підключення. Полягає в прокладанні силових кабелів, підготовці електрики та автоматики, а також у виконанні первинного налаштування.
  • Налагодження роботи. Це заключний етап установки, під час якого необхідно виявити та усунути останні незначні недоліки в системі. Також на даному етапі відбувається підключення лічильників та інших приладів, призначених для ведення обліку.

Монтаж котлів для організації системи опалення на об’єкті може вимагати встановлення додаткового фундаменту. Це відбувається в тому випадку, коли необхідно виконати монтаж обладнання високої потужності. При облаштуванні котельної необхідною умовою є також наявність теплообмінників, які мають бути підібрані відповідно до параметрів мережевого та котлового контурів опалення. Головна функція теплообмінника в котельній – це збільшення терміну експлуатації обладнання за рахунок перешкоджання потраплянню жорсткої води до котла.

Остаточна вартість наших послуг буде залежати від складності проекту, часових витрат співробітників фірми, об’єму робіт, а також особливостей технічного завдання. Розробка проекту та монтаж котельні досвідченими спеціалістами дозволить гарантувати ефективну роботу опалювальної системи та її безпечну експлуатацію.

Монтаж котелень у місті Львів

Якщо вам необхідно встановити обладнання для котельні у Львові, зверніться за допомогою до наших спеціалістів. Ми гарантуємо швидке та якісне виконання робіт та пропонуємо справедливі ціни. Отримати додаткову інформацію щодо специфіки нашої роботи та визначення вартості послуг можна за телефоном, вказаним на сайті компанії.