Розрахунок вартості системи опалення
БЕЗКОШТОВНО!

10

років досвіду
57

комерційних об'єктів
159

приватних об'єктів
15

людей в команді

Впроваджуємо 
«під ключ» 

tverdopalyvni-100

Твердопаливні котли

soniachni-100

Сонячні колектори

teplovi-100

Теплові насоси

gazovi-100

Газові котли

ventyliacia-100

Системи вентиляції
та кондиціонування

vodopostachanna-100

Системи водопостачання
і каналізації

Наші сертифікати

File (1)
certificate3
File2
certificate1
3
certificate2
1
certificate4

Відгуки

Відновлював опалювальну систему на СТО. Звернувся в «Твоє тепло» через привабливі ціни та професійний підхід. Швидко порахували, во скільки мені обійдеться монтаж і за скільки я зможу його окупити для свого приміщення. До роботи співробітників претензій не маю. Рекомендую.

Володимир Курляк Директор СТО

Була потрібна повна переустановка систем опалення для виробництва та офісних приміщень. Величезний обсяг робіт,  але вклалися в зазначений термін. Дякую хлопцям із «Твоє тепло».

Андрій Манджала ПП «ADS»

Задача: Встановити систему опалення, водопостачання та воловідведення

Результат: Встановили конденсаційний газовий котел “Buderus”, що є надійною та довговічною технікою, важливо зазначити, що конденсаційний газовий котел в порівнянні зі звичайним котлом є значно економнішим його ККД становить 106-108% на противагу 95%

“Твоє Тепло” встановили нам систему опалення для нашого офісного приміщення. Дуже сподобався підхід – детальні консультації з будь-якого питання, роботу хлопці виконали швидко, і що найголовніше, все робили з душею, як для себе. Усе працює чудово.

Ольга Диретор Компанії "Офпрінт" Термін виконання: 15 днів.

Задача: Монтаж альтернативної системи опалення (твердопаливний котел).

Результат: Встановили систему опаленння – радіатори та теплу підлогу 250м2, з піролізним котлом “Atmos” та акумулюючою ємністю.

Хлопці грамотно підібрали обладнання, змонтували його, і зараз все працює, все гріє, повністю задоволений. Окремо хочу висловити щиру подяку особисто від мене  та всієї нашої громади за те, що компанія Твоє Тепло не тільки виконала всі роботи на найвищому рівні, але і за те, що їх робота була зроблена , як добровільне пожертвування, що стало значною підтримкою для нас в цей нелегкий час.

Анатолій Кузьмич священнослужитель Термін виконання: 20 днів.

Чому обирають саме нас?

 

Робота під ключ

Повне забезпечення процесу за оптимальною схемою: від консультації за телефоном до здачі об’єкта точно у зазначений термін. Ви економите час і кошти.

Широкий асортимент

Великий вибір інженерних систем. Ви не чекаєте замовлення, доставка здійснюється в найкоротший термін

Професійна команда

Профільні фахівці з багатим досвідом гарантують результат виконуваних робіт. Вам не потрібно турбуватися про те, що «щось піде не так»

Гарантія

Гарантія  протягом 3-5 років. Технічна підтримка, та обслуговування.

Європейська якість

Співпраця з провідними брендами дозволяє підтримувати високий рівень довіри до продукції. Ви користуєтеся перевіреним обладнанням

Індивідуальний підхід

Ми ретельно вивчаємо кожен новий проект відповідно до побажань клієнта. Ви отримуєте найкраще рішення.

Схема роботи

Аудит

Фахівець прїжджає до вас де проводить повний аудит об’єкту. Надає рекомендації, як вигідніше заощадити на опаленні

1-3 днів

Розрахунок

Включає розрахунок вартості обладнання, матеріалів та виконаних робіт. Надаємо 1-3 варінти. Можливе 3D моделювання.

3-7 днів

Монтаж

Доставляємо обладнання та матеріали, встановлюємо системи та здаємо об’єкт в термін з усією документацією.

3-31 день

Обслуговування

Обслуговування систем та надання технічної підтримки.

infty

Довірте свій комфорт професіоналам

Замовте дзвінок безкоштовно
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом та проконсультує


Найпоширеніші питання наших клієнтів.

Проектування та установка опалювальних систем є досить складним процесом. Його тривалість та рівень складності будуть напряму залежати від особливостей об’єкта, на якому відбувається монтаж, а також від кількості необхідного обладнання, довжини комунікацій та багатьох інших факторів. Повне виконання процесу монтажу може тривати від двох тижнів до місяця. Після закінчення робіт власник будинку отримує перевірену, безпечну та повністю готову до експлуатації систему опалення.
До основних етапів монтажу опалювальних систем входять наступні:
• на основі вивчення особливостей об’єкта та побажань клієнта визначаються приблизні характеристики майбутньої мережі обігріву;
• відбувається укладання договору, де вказуються обсяги робіт, терміни їхнього виконання та вартість. Виконується документальне оформлення гарантії;
• розробка проекту, що виконується згідно з умовами технічного завдання;
• розрахування кількості коштів, які знадобляться для покупки обладнання, додаткових матеріалів та їх установки;
• монтаж системи опалення та її налагодження;
• введення опалювальної системи в експлуатацію;
• гарантійне обслуговування.
Всі вищеописані етапи обов’язково мають фіксуватися документально, що допоможе уникнути непорозумінь у процесі роботи. Вартість робіт буде залежати від складності обраної системи опалення. Зверніть увагу, що якісний монтаж є запорукою безпеки опалювальної системи, тому економити на подібних послугах не рекомендується.

Під час встановлення твердопаливного котла необхідно дотримуватись певних правил, які допоможуть забезпечити безпечну та тривалу роботу пристрою. У першу чергу, слід визначитися з котельною. В ній має бути наявна хороша вентиляція, що сприятиме правильному процесу горіння. Підлога має бути бетонною і не тоншою за 5 см.
Важливим моментом для монтажу твердопаливного котла є також правильний вибір місця для його установки. Воно має бути обране таким чином, щоб по периметру котла було достатньо місця для вентиляції поверхонь.

Замовити якісний монтаж систем опалення ви можете, звернувшись до нас за допомогою контактної інформації, вказаної на сайті. Ми пропонуємо послуги від досвідчених спеціалістів за доступними цінами.
Сучасні будівлі комплектуються різними інженерними системами, покликаними забезпечувати оптимальну атмосферу для людей, які там перебувають. Щоденний комфорт в приватних будинках, офісних центрах, виробничих приміщеннях створюють мережі подачі води, електроенергії, вентиляції, кондиціонування та багато інших. Однак серед них особливе місце займає опалення.
Чому особливе? Тому що без нього, очевидно, не можливо обійтися в холодну пору року, що властива нашому кліматичному поясу. Ця обставина робить монтаж опалення тією процедурою, з якою доводиться стикатися кожному, хто будує нову будівлю або реконструює інженерні мережі в існуючих будівлях з метою економії енергоресурсів. Говорячи про систему обігріву, люди найчастіше уявляють собі певну кількість з’єднаних трубами радіаторів і котел, що нагріває воду, яка проходить крізь батареї. При цьому власник цих приладів повинен постійно стежити за тим, щоб в теплогенераторі знаходилося необхідне для його роботи паливо.

Особливого значення в наші дні набуває питання раціонального та економного використання енергоресурсів. Досягти хороших показників ефективності обігріву приміщень допоможуть сучасні твердопаливні котли, ККД яких може перевищувати 95%. У справі вибору системи опалення також варто пам’ятати про те, що більш дороге і якісне обладнання надалі допоможе економити енергію. Котли на твердому паливі стануть екологічним та економним варіантом для опалення вашого будинку.

Останні статті